Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Druhá série hlásí další herecké posily

Druhá série hlásí další herecké posily

S blížícím se začátkem natáčení druhé série se rozrůstá také herecký ansámbl. V hitu Netflixu si nově zahrají herci Charitha Chandran a Rupert Young. Doplní tak již dříve oznámenou Simone Ashley.

6 0
5.4.2021

Charitha Chandran, která se zatím objevovala spíše na divadle a v reklamách, si zahraje Edwinu, dívku, která jako první upoutá pozornost vikomta Anthonyho Bridgertona.

Rupert Young, kterého můžeme znát ze seriálu Merlin, má ztvárnit Jacka, nejnovější přírůstek smetánky, který je spřízněný s nejvýznamnějšími rody a také s jedním rodinným tajemstvím Bridgertonů. Jeho postava byla přímo vytvořena pro seriál a v knihách se nevyskytuje.


(Charitha Chandran a Rupert Young)

Zdroj: Deadline.com, Foto: AP

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama