The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

České titulky k první řadě seriálu Luke Cage

České titulky k první řadě seriálu Luke Cage

Překladatelský tým Edna.cz pro vás dnešním dnem dokončil titulky ke všem dílům seriálu Luke Cage. Stahovat je můžete na našem tematickém webu.

76 0
31.10.2016
TheDarkKnight

Titulky pro vás tentokrát překládali @Alisch, @Janel, Earwen, @Gripe @L0newolf, @LuAn, @Hurley, @Albus a @„TheDarkKnight“.

Přeložením titulků naše práce nekončí, v následujících dnech pro vás připravíme profily nových postav, tematické články a především postřehy z celé série. Jistě tak tedy nezapomeňte i v budoucnu sledovat náš web. Prozatím nicméně přejeme příjemnou podívanou.

(Foto: Netflix)

Diskuze /44

Mistr Strange

Děkujeme velice! :)

1.10.2016 | 19:29:31
DAVEPOOL

Já bych chtěl prosím :)

1.10.2016 | 19:36:12
rock3550

[smazáno] posli aj mne pls. Diki

1.10.2016 | 20:02:15
Kafka Tamura

Díky.

[smazáno] :D :D

1.10.2016 | 20:24:03
Ratemus

prosím vás můžete mě někam nasměrovat na titulky které sedí? fakt nevim kterou verzi dílu mám stáhnout aby ty titulky co jste tu udělali šli dobře, děkuju

1.10.2016 | 20:45:17
pozitkar

To máš jednoduchý, stáhneš si titulky a podle nich si najdeš stejný soubor s filmem. Zkus strejdu Gúgla nebo torrenty ;-)

1.10.2016 | 21:04:16
Ratemus

už jsem našel správný typ…pohoda

1.10.2016 | 22:02:18
Kafka Tamura

Škoda, že si Stokese nezahrál Michael Kenneth Williams, to by bylo to správné záporácké charisma. Zatím mě Stokes neoslovil.

1.10.2016 | 22:25:03
Ratemus

po prvním díle musím říct že to jde trochu v nudném tempu, nechápu co má znamenat scéna kdy Stokes hraje na klávesy a dvě buchty mu leží na stole, jako padouch se vůbec nejeví ale je to první díl, vůbec to nezavrhuji, první díl u mě zatím 7/10 teprve se to rozjíždí takže za mě zatím pohoda

1.10.2016 | 22:45:41
pozitkar

Tak mi to smazali i s poděkováním. Tak teda pěkně děkuju. Fakt nechcete ten přečas na Webrip-FS? Jinak to prostě pokaždé prdnu na ulož-to a dlabu na celou Ednu …

#11 TheDarkKnight
2.10.2016 | 10:06:21
TheDarkKnight

#10 pozitkar: Díky za nabídku, ale přečasy si budeme dělat sami, stejně jako vždycky.

#12 pozitkar
TheDarkKnight
2.10.2016 | 13:01:16
2.10.2016 | 13:14:51
TheDarkKnight

#12 pozitkar: Ok. Ale jen pro info, nepřeju si, abys naše titulky jakkoliv pozměňoval (tedy i přečasoval) a kamkoliv nahrával. Pokud tak učiníš, budu informovat administrátory daných webů a žádat je o smazání.

#14 pozitkar #33 Angi
TheDarkKnight
2.10.2016 | 13:55:08
pozitkar

#13 TheDarkKnight: Jak říkám, zařídím se. Ale jde to tady s tebou dolů, mívalo to lepší úroveň. Na dotaz reaguješ v řádu hodin na diskusi k tebou dělaným titulkům. Cenzuruješ, teď dokonce vyhrožuješ. Mne tu nic nedrží, míval jsem to tu rád.

Já si ty titulky přečasuju hlavně pro sebe. Na ty dva dotazy jsem odpověděl a nasdílel, protože se ptali na přečasování asi dvě hodiny po vydání jediné verze, která je tam tuším doteď.

Neboj, titulky nepodepisuju svým jménem. Btw, docela by mne zajímalo, jak několikrát za den kontroluješ ulož.to, jestli tam náhodou nejsou tvoje přečasy, když tam jsou chvilku po vydání vložené do filmu :-)

No a o tobě jsem si idělal vlastní názor už po té recenzi, kde jsi do komiksu začal motat muslimské migranty a jak je tu lidé nenávidí. Tím jsi tomu „zaťal sekyrku dozadu do hlavy“, jestli je vás tu takových víc, no potěš.

Jo a maličkost, na TVGuru začali překládat LC dnes ráno, tak možná se s nimi bude dát líp domluvit.

#15 TheDarkKnight #17 Kafka Tamura #34 Angi
2.10.2016 | 14:06:14
TheDarkKnight

#14 pozitkar: To nebylo vyhrožování, jestli to tak vyznělo, tak tímto dávám vědět, že to tak skutečně jen vyznělo, ale nebylo zamýšleno. Jen jsem na to chtěl upozornit. Ostatně tohle platí o všech titulcích, na kterých dělám, pro všechny. Samozřejmě když se se mnou někdo domluví předem, jsem jedině rád. Když ale někdo udělá přečas, hodí ho jinam, a pak se snaží domluvit, nemám skutečně chuť s ním jednat, což je, myslím, logické.

Pokud jde o mou recenzi, mysli si, co chceš, ale já si za svými názory stojím, pokud s nimi nikdo nesouhlasí, je-li to z rozumných důvodů, samozřejmě v pořádku. Své názory nikomu nevnucuju, pouze nabízím svůj pohled na věc. Ale to do této diskuze nepatří, pokud k tomu něco máš, ozvi se mi do vzkazníku.

A pokud jde o TV Guru, pokud se s nimi domluvíš a oni nebudou mít s tvým přístupem problém, přeju to tobě i jim. Jen nevidím důvod, proč to tu psát, ale to už je samozřejmě tvoje věc.

Na závěr: rád bych tu udržel klidnou diskuzi, takže, prosím, pokud mi hodláš odpovědět (což podle mě už není třeba), tak s klidem. A neboj, necenzuruji tě, skrývají a mažou se zde pouze odkazy na ulozto.cz a podobné weby, na to je ale ostatně upozorněno v pravidlech diskuze, takže s tím musíš počítat.

#17 Kafka Tamura #27 redwing19
TheDarkKnight
2.10.2016 | 14:23:19
KevSpa

Jo jo, TVGuru, to je kvalitka. To je výhružka roku. :D

#20 pozitkar
webmaster
2.10.2016 | 16:35:34
Kafka Tamura

Jak je to, prosím vás, s tou Misty Knight a její kyber ručkou? Má ji ve všech komiksech nebo jen v některých? Je možné, že se ji dočkáme v takové podobě i v tomto serialovém vesmíru? Nebo dokonce už v této řadě LC (dejte vědět dyžtak do spoileru, kdo už to máte zkouknuté celé)?

#15 TheDarkKnight: O jakou recenzi s muslimama šlo, pls? :)
#14 pozitkar: „Mne tu nic nedrží, míval jsem to tu rád.“ :D :D Jo jasně, jen překlady ke ''všem" seriálům co sleduješ, co?

#19 KevSpa #20 pozitkar
2.10.2016 | 18:10:26
Elhonzo

Má jí ve všech komiksech. Přišla o ní když zneškodňovala bombu. Akorát ne dost rychle. Tony Stark jí pak nechal vyrobit protézu. Poté skončila u policie a stal se z ní soukromý detektiv. V této řadě nic takového není. V jednom z posledních dílů je postřelena a je jí řečeno že by o to ruku mohla přijít. Nepřijde, jedná se pouze o pomrknutí pro fanoušky. Do budoucna ale kdo ví.

2.10.2016 | 18:36:54
KevSpa

#17 Kafka Tamura: Teď bude všechno na truc sledovat s titulky od TVGuru a my přijdeme o našeho největšího fanouška. :‚( :‘( :'(

webmaster
2.10.2016 | 19:27:48
pozitkar

#16 KevSpa: Tohle je přesně to, o čem mluvím. Vyhrožovat bude, zesměšňovat, ale přečasy doteď nejsou

#17 Kafka Tamura: Spíše kalendář, to je tak to jediné, abych nemusel vyhledávat každý seroš zvlášť na epguides. Jinak něco z Nextweek (nejsou tak arogantní), něco z TVGuru (jsou rychlejší, sem tam horší kvalita, ale to samé bylo 1–2 roky zpětně i u vás) a pokud to není jinde tak tady, samozřejmě, ale tak to snad dělá každý.

#21 KevSpa #27 redwing19
2.10.2016 | 19:46:21
KevSpa

#20 pozitkar: Já ale na tomhle seriálu nedělám (to zjistíš, když se podíváš vpravo dole na webu, kdo je tu redaktorem – to snad takový „věrný“ fanoušek jako ty musí vědět), takže pláčeš na špatném hrobě.

#22 Gorgan
webmaster
2.10.2016 | 20:10:47
Gorgan

#21 KevSpa: K tomuhle bych se rád vyjádřil ale nechci se hádat, ale jako to co jsi napsal jasně dokázalo to že ti je zhruba tak 13 podle toho jak defensivně jsi se zachoval. Nicméně mám v úctě vaší práci a váš celý výbor, ale tohle bylo směšné od tebe.
Sry ale z tímhle souhlasím s pozitkarem, rád bych viděl nějaký rozumný vysvětlení a doufám že nějaký dostanu děkuji.

#24 KevSpa
2.10.2016 | 22:51:57
Alisch

Pokusím se o nestranný názor. K edně mě zas tak tlustá pupeční šňůra nepojí, ale zase vidím do titulkování.

Dark se nesnaží nikoho zastrašovat, ani cenzurovat. Prostě toho má plné kecky a celkem logicky nereaguje úplně sluníčkově.

  1. Situace by byla úplně jiná, kdyby pozitkar nejdřív přímo Darkovi řekl, že udělá a nahodí přečas. To je celkem základní titulkářská slušnost, kterou právem očekával.
  2. Dark reagoval stručně a jasně. A ke své reakci měl právo, ať se ti to líbí, nebo ne.
  3. Že nereaguje rychle? Bodejť by jo, když má pod palcem titulkování série, která vyšla naráz. Ježne to už si přes ty poznámky o rychlosti na jiných webkách nikdo neuvědomí. Že to pro něj znamená kompletně zabitých 14 dní. Žádné kino, žádné večery u telky, papá výlety, vítám tě bolesti hlavy. K tomu připočítáme školu a život smertelníka. Pak se nesmíte divit, když nereaguje úplně pozitivně na kritiku. Ta má své místo a čas. Do člověka se nekope, když pro vás něco dělá. Počkejte až bude po titulkách a pak mu v klidu a bez emocí vytkněte, co vám vadí.
  4. Zná požitkář zlaté pravidlo hádek – netahat do jedné hádky stará příkoří? Co tady sakra dělá kritika jeho názoru na muslimy?
  5. Darka jsem párkrát potkala osobně. Je to hrozně milý a inteligentní kluk, který má zatím ochotu a energiii na to, dávat vám sem zadarmo titule. Já už na to ve svém věku dlabu. Víte proč? Protože stokrát nic umořilo osla. Poznámky podobné těm vašim mi za ta léta sebraly veškerou motivaci. Zkuste ty lidi, kteří ještě motivaci neztratili trochu podpořit. Ono už jich dnes moc není. Proto taky v týmu na Cage figuruje taková stará bréca jako já. Týmů, které titulky k seriálu rozjedou a pak zabalí je hafo. Dark je poctivec, který to dojede do konce. I když teď nebude reagovat do hodiny a bude psát stručně. Má k tomu dobrý důvod, a ten důvod dělá pro vás. To samé platí třeba na KevSpu, ta je ta sarkastická z důvodu sebeobrany. Taky je to moc fajn holka, ale už toho musí mít za ty roky plné zuby. A nedá se úplně říct „tak ať skončí“, protože nejsou lidi, kteří by ji kvalitně nahradili aspoň z poloviny.

Nebojte, už ty rádoby moudrý kecy končí, stydne mi toast.

čestný člen redakce
3.10.2016 | 10:12:48
KevSpa

#22 Gorgan: U věku ses sekl o víc než dvacet let a netrefil jsi ani pohlaví. A možná, že kdybys trávil jako my každý den celé hodiny volný čas titulkováním pro lidi, kteří nedokáží říct ani prosté děkuji… a místo toho vezmou tvoje titulky, začnou si je přečasovávat, jak je libo, a nahrávat na jiné servery, taky by ti to taky nebylo příjemné. V neposlední řadě bys musel mít zkušenost s některými uživateli, kteří permanentně (někdy už léta) jen rýpají do redaktorů a překladatelů a jen jim tak znechucují práci, kterou tu pro ostatní dělají. Ono pak už jsou ty reakce samozřejmě buď podrážděné nebo jako v mém případě sarkastické. Já šla jen náhodně kolem a měla jsem potřebu zastat se kolegy, byť s tímhle konkrétním seriálem nemám pranic společného. Prostě vím, že je totálně vyčerpaný, může se přetrhnout, aby při škole ještě dodával titulky a tady někteří nejsou ani schopni počkat pár hodin, až udělá přečasy.

#25 Gorgan #27 redwing19
webmaster
3.10.2016 | 10:41:40
Gorgan

#24 KevSpa: Vaší práci samozřejmě ocěnuji a dokážu jsi to představit jaký to je někdy peklo. Takže se teda omlouvám já, nedošlo mi to včera večer že to mohlo být sarkasticky myšleno, moje chyba. :) Takže přeji hodně štěstí a držte se. :)

#26 KevSpa
3.10.2016 | 15:45:36
KevSpa

#25 Gorgan: Děkujeme. ;-)

webmaster
3.10.2016 | 17:40:07
redwing19

#24 KevSpa: ja hlavne nechapu ze clovek #20 pozitkar: neni vdecnej za jednu verzi titulku a podle ty si muze stahnout video, dyt jsi to stejnak nekupuje a vsechno to stahuje, to je problem stahnout verzi na kterou se titulky delaji?! U takoveto serie by jsem cas precasovanim ani nestracel a co nejdriv delal dalsi a dalsi dily… dik za vasi praci #15 TheDarkKnight:, znam to delam neco podobne:-)

#38 Hed94
4.10.2016 | 11:24:46
TheDarkKnight

prvnímu dílu jsou přečasy na:
- Luke.Cage.S01E01­.iNTERNAL.WEB­.H264-TURBO
- Marvels.Luke.Ca­ge.S01E01.720p­.WEBRip x264-TheRival
- Marvels.Luke.Ca­ge.S01E01.WEB­Rip.x264.FS

Přečasy připravil @badboymajkl, kterýmu tímto děkuju.

#35 Aidamos
TheDarkKnight
4.10.2016 | 14:22:24
bublifuk

Dík za titulky. Luka jsem se původně bál, ale dost mě baví. Zase úplně jinej filmovej jazyk. Pomalé – to ano. Ale pro mě prudce návykové.

4.10.2016 | 22:59:06
AuroN

Děkujeme za titulky od překladatelů. Čtu tady ty sajrajty, kteří někteří píší a je mi to velmi líto. Vězte, že jsou i tací, kteří si Vaší práce váží. Nedovedu si představit koukání na seriály bez titulků, co zde jsou, tákže za mě máte palce nahoru. Díky lidi!

6.10.2016 | 0:00:50
Lynth

naučte se radši anglicky a nepište tu sr****, lidé z edny dělaj titulky dobrovolně ve svém volném čase, tak alespoň trochu vděku místo toho stěžování si že to někde nesedí …

8.10.2016 | 23:40:35
Toso11

ohľadne toho šírenia titulkov na iné serveri by som bol možno aj rád ja napríklad som sa len tak dozvedel o edne teda pomáha to rozširovať povedomie o stránke … nikdy som nenadával alebo nebol nahnevaný za prácu ktorú tu odvádzate a nejaké prečasi alebo čo ma nezaujímajú ak nesedí čas tak stiahnem inú verziu .. dakujem za prácu a napríklad pri JJ LC alebo DD si ich pozrem aj bez tituliek to ale neznamená že niesom rád že tomu že aspoň niekto ich tu robí diky ešte raz

9.10.2016 | 4:52:05
Angi

#13 TheDarkKnight: Jen tak pro zajímavost, z čeho překládáte vy? Z odposlechu vytváříte zcelá nové titulky? Nebo přepisujete anglickou verzi titulků? Pokud ano, tak máte dovoleno od jejich autorů jejich titulky měnit a „někam“ nahrávat?

#36 TheDarkKnight
10.10.2016 | 8:42:24
Angi

#14 pozitkar: No já nevím, Blue, cokoliv jsem kdy sosnul z TVGuru, tak mělo naprosto příšernou kvalitu. I základní slovíčka často přeloženy naprosto špatně. Až se kolikrát u toho nevydržím nesmát. Naposledy třeba westworld.

10.10.2016 | 8:45:03
Aidamos

#28 TheDarkKnight: Hele Darku… fakt moc díky, bez takových lidí jak jsi ty, bych z těch serošů nic neměl, tvoje rychlost je dost dobrá na to, že překládáš celou sérii, fakt jako už máš 4 díl, to je hustý, fakt mám radost, že to někdo překládá a časuje… já bych se s tím nemohl tak s*át ;)

11.10.2016 | 10:17:15
TheDarkKnight

#33 Angi: Překládáme z přepisu. Používáme na to titulky vytvářené speciálně pro překladatele, takže ano, od lidí, kteří námi používaný přepis vytvořili, to má dovoleno překládat každý, komu se zachce.

#39 Angi
TheDarkKnight
11.10.2016 | 10:58:54
Goldfingr

Díky za všechnu tu práci :)

12.10.2016 | 15:21:10
Hed94

#27 redwing19: Tak jestli sis toho nevšiml, tak ty verze mají různou kvalitu a né všichni chtějí koukat na kostičky.

12.10.2016 | 18:15:30
Angi

#36 TheDarkKnight: Oook. Dobré vědět, díky.

12.10.2016 | 19:59:43
elektra

Ty titulky k pátému dílu nějak nesedí.

#41 TheDarkKnight
14.10.2016 | 16:17:12
TheDarkKnight

#40 elektra: Jak nesedí?

TheDarkKnight
14.10.2016 | 22:22:57
filozof

Taky byste u toho seriálu mohli otevřít nějakou diskuzi, ať lidé mohoui jinam než k epizodám

#44 TheDarkKnight
15.10.2016 | 1:19:29
filozof

mohou psát

15.10.2016 | 1:19:40
TheDarkKnight

#42 filozof: Diskuze je otevřená na webu seriálu.

TheDarkKnight
15.10.2016 | 13:54:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama