The Defenders
84/100 - 129×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Herečka Jessica Henwick odmítla roli ve filmu Shang-Chi, aby se mohla ještě někdy vrátit postava Colleen Wing z Iron Fista

Herečka Jessica Henwick odmítla roli ve filmu Shang-Chi, aby se mohla ještě někdy vrátit postava Colleen Wing z Iron Fista

Marvel seriály od Netflixu oficiálně nezapadají do MCU, ale diváci věří, že jsou součástí širšího univerza. Právě proto Jessica Henwick odmítla jednu výraznou roli, aby se s Colleen Wing mohlo i nadále počítat do budoucna.

21 0
10.1.2022

Na konci loňského roku herečka Jessica Henwick zazářila ve filmu Matrix Resurrections, kde se objevila jako Bugs. V průběhu několika posledních týdnů proto poskytla několik rozhovorů, ve kterých mluvila o své současné roli, ale kromě toho padly zmínky i o několika dalších rolích. Jednou z nich byla i Colleen Wing, kterou si herečka zahrála v seriálu Iron Fist.

V souvislosti s touto postavou herečka řekla jednu zajímavost, kterou zároveň potěšila spoustu diváků. Údajně jí byla nabídnuta jedna z hlavních rolí filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, ale herečka ji odmítla, aby ve světě MCU nehrála jinou postavu než svou dřívější. Roli tedy odmítla mimo jiné kvůli tomu, aby se s Colleen Wing mohlo i nadále počítat do budoucna, protože kdyby si v MCU zahrála jinou postavu, Colleen by tím stoprocentně pohřbila.


(Dočkáme se ještě někdy tohoto dua? Foto: Netflix)

Herečka konkrétně řekla následující: „Kdybych se objevila v Shang-Chi, Colleen bychom už nikdy neviděli. Nebyl to můj hlavní důvod odmítnutí, ale rozhodně jsem to brala v potaz. Já totiž Colleen zbožňuju, změnila mi život. Pokud bych si ji mohla opět zahrát, rozhodně bych do toho šla, ale nevím, jak moc je to pravděpodobné. Charlie Cox věděl, jak to bude dál s jeho postavou, věděl to několik let dopředu. Kdyby měli něco v plánu s Colleen, už teď bych o tom věděla.“

Vzhledem k tomu, že se v průběhu prosince objevily hned dvě postavy z Defenderů v MCU, je možné, že se tu brzy dočkáme i dalších známých tváří. Jen těžko říct, jakou prioritu má právě Colleen. Dle odhadů hlavouni MCU chtějí ve svých projektech především postavy z Daredevila, Punishera a Jessicy Jones, takže ty z Lukea Cage a Iron Fista jsou prozatím odloženy na vedlejší kolej.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama