The Defenders Andrew Brandt

Andrew Brandt

Andrew Brandt

Padouch, po kterém jde Trish Walker.

Sezóny 1
2019 - 2019

Když Trish Walker zjistí, že má superschopnosti, tak na sobě začne pracovat, aby je mohla využít ke konání dobra. Následně začne hledat padouchy, se kterými by se mohla vypořádat, a proto svou pozornost zaměří na Andrewa Brandta.

Z tohoto muže se stal padouch ve chvíli, kdy nedokázal překousnout fakt, že jeho sestra Madeline Brandt zdědila místo něj cennou sošku. Andrew se proto postaral o to, aby její sestru přepadla skupinka mužů, která ji brutálně zmlátila.


Když se Trish dozví, co všechno tento muž napáchal, tak se na něj zaměří, nicméně se jí ho nepodaří dostat. To zvládne až Jessica Jones, která ho pošle za mříže. Nicméně ta po něm nešla kvůli tomu, co udělal své sestře, ale kvůli tomu, že si myslela, že právě on byl oním mužem, který ji před pár dny pobodal.

Andrew Brandt se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás