The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Bakuto

Bakuto

Colleenin sensei a vůdce Ruky.

Sezóny 2
2017 - 2017

Bakuto stojí v čele newyorské Ruky, která tu pochopitelně i sídlí. Když zjistí, že se ve městě nachází nový Iron Fist, tak se rozhodne ho zlákat na svou stranu, protože každý Iron Fist byl vždy zapřisáhlým nepřítelem Ruky. Využije k tomu svoji žákyni Colleen Wing, kterou pověří tímto úkolem.

Danny Rand, současný držitel Železné pěsti, si není vědom, že Colleen je členkou Ruky, a proto jí podlehne. Když je však Colleen smrtelně otrávena, tak je nucen celou situaci zachránit samotný Bakuto, který přijede do Dódžó Čikara a řekne Iron Fistovi o jeho léčivých schopnostech.

Vzhledem k tomu, že Danny do sebe nasaje všech Colleenin jed, tak omdlí, a proto ho Bakuto a Colleen převezou do sídla Ruky. Zde se Bakuto snaží přesvědčit Dannyho, aby se stal členem jejich organizaci, díky čemu by nekonečná válka mezi Iron Fisty a Rukou byla ukončena.

Bakuto se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (5 epizod)
  • první řadě seriálu The Defenders (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

zklamání

29.8.2017 | 22:25:51
Kothy

smejd..

14.4.2017 | 14:13:09

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama