The Defenders Bakuto

Bakuto

Bakuto

Colleenin sensei a vůdce Ruky.

Sezóny 2
2017 - 2017

Bakuto stojí v čele newyorské Ruky, která tu pochopitelně i sídlí. Když zjistí, že se ve městě nachází nový Iron Fist, tak se rozhodne ho zlákat na svou stranu, protože každý Iron Fist byl vždy zapřisáhlým nepřítelem Ruky. Využije k tomu svoji žákyni Colleen Wing, kterou pověří tímto úkolem.

Danny Rand, současný držitel Železné pěsti, si není vědom, že Colleen je členkou Ruky, a proto jí podlehne. Když je však Colleen smrtelně otrávena, tak je nucen celou situaci zachránit samotný Bakuto, který přijede do Dódžó Čikara a řekne Iron Fistovi o jeho léčivých schopnostech.


Vzhledem k tomu, že Danny do sebe nasaje všech Colleenin jed, tak omdlí, a proto ho Bakuto a Colleen převezou do sídla Ruky. Zde se Bakuto snaží přesvědčit Dannyho, aby se stal členem jejich organizaci, díky čemu by nekonečná válka mezi Iron Fisty a Rukou byla ukončena.

Bakuto se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (5 epizod)
  • první řadě seriálu The Defenders (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

zklamání

29.8.2017 | 22:25:51
Kothy

smejd..

14.4.2017 | 14:13:09

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás