The Defenders Brett Mahoney

Brett Mahoney

Brett Mahoney

Poctivý newyorský policista, který se už od mládí zná s Foggym.

Sezóny 6
2015 - 2019

Strážník Brett Mahoney je jedním z těch lepších newyorských policistů, který svou práci bere vážně a poctivě. Často má co do činění s činy Daredevila a často pomáhá svému kamarádovi Foggymu, kterého zná už od mládí.

Během toho, co Daredevil bojoval proti Kingpinově kriminalitě, Brett hned několikrát napomohl k dopadení krále zločinu. Poté, co se objevil ve městě Frank Castle, který se začal mstít jako Punisher, byl povýšen na detektiva, který se s Punisherem ještě jednou setkal, a to během vyšetřování teroristického útoku, za kterým však ve skutečnosti stál Lewis Wilson.


Kromě toho měl Brett menší spojitost s řáděním Kilgravea, a dokonce své vyšetřování zaměřil i na organizaci zvanou Ruku. I nadále však udržuje kontakt s Foggym, a tak si tito dva mohou stále pomáhat.

Brett Mahoney se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (6 epizod)
  • první řadě seriálu Jessica Jones (1 epizoda)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (8 epizod)
  • první řadě seriálu The Punisher (1 epizoda)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • druhé řadě seriálu The Punisher (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Dobrák. Jeden z mála poctivých policajtov.

10.8.2020 | 14:13:55

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás