The Defenders
83/100 - 135×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Brett Mahoney

Brett Mahoney

Poctivý newyorský policista, který se už od mládí zná s Foggym.

Sezóny 6
2015 - 2019

Strážník Brett Mahoney je jedním z těch lepších newyorských policistů, který svou práci bere vážně a poctivě. Často má co do činění s činy Daredevila a často pomáhá svému kamarádovi Foggymu, kterého zná už od mládí.

Během toho, co Daredevil bojoval proti Kingpinově kriminalitě, Brett hned několikrát napomohl k dopadení krále zločinu. Poté, co se objevil ve městě Frank Castle, který se začal mstít jako Punisher, byl povýšen na detektiva, který se s Punisherem ještě jednou setkal, a to během vyšetřování teroristického útoku, za kterým však ve skutečnosti stál Lewis Wilson.


Kromě toho měl Brett menší spojitost s řáděním Kilgravea, a dokonce své vyšetřování zaměřil i na organizaci zvanou Ruku. I nadále však udržuje kontakt s Foggym, a tak si tito dva mohou stále pomáhat.

Brett Mahoney se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (6 epizod)
  • první řadě seriálu Jessica Jones (1 epizoda)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (8 epizod)
  • první řadě seriálu The Punisher (1 epizoda)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • druhé řadě seriálu The Punisher (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Dobrák. Jeden z mála poctivých policajtov.

10.8.2020 | 14:13:55

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama