The Defenders Chaj-Čching Jang

Chaj-Čching Jang

Chaj-Čching Jang

Vůdce společnosti Jangši Gongši.

Sezóny 3
2017 - 2018

Chaj-Čching Jang je postarší vůdce společnosti Jangši Gongši, newyorské organizace, která po městě šíří drogy. Často se nachází ve Zlatých píscích, kde ho například navštívil Danny Rand, který potřeboval jeho pomoc v boji proti Ruce.

Jang se sice stal příhodným spojencem, nicméně jeho úmysly byly zachovány. I nadále šířil po městě drogy, se kterými mohl nově prorazit i v Harlemu, a to ve chvíli, kdy mu nabídla spolupráci Black Mariah.


Tato spolupráce se prostě nedala odmítnout, protože byla příliš výhodná, a proto se Jang stal jedním z prvních podporovatelů Mariah. Nicméně se musel brzy stáhnout, protože se policii podařilo dostat Mariah za mříže.

Chaj-Čching Jang se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (3 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (2 epizody)
  • druhé řadě seriálu Iron Fist (3 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás