The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Chaj-Čching Jang

Chaj-Čching Jang

Vůdce společnosti Jangši Gongši.

Sezóny 3
2017 - 2018

Chaj-Čching Jang je postarší vůdce společnosti Jangši Gongši, newyorské organizace, která po městě šíří drogy. Často se nachází ve Zlatých píscích, kde ho například navštívil Danny Rand, který potřeboval jeho pomoc v boji proti Ruce.

Jang se sice stal příhodným spojencem, nicméně jeho úmysly byly zachovány. I nadále šířil po městě drogy, se kterými mohl nově prorazit i v Harlemu, a to ve chvíli, kdy mu nabídla spolupráci Black Mariah.

Tato spolupráce se prostě nedala odmítnout, protože byla příliš výhodná, a proto se Jang stal jedním z prvních podporovatelů Mariah. Nicméně se musel brzy stáhnout, protože se policii podařilo dostat Mariah za mříže.

Chaj-Čching Jang se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (3 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (2 epizody)
  • druhé řadě seriálu Iron Fist (3 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama