The Defenders Curtis Hoyle

Curtis Hoyle

Curtis Hoyle

Bývalý zdravotník, který vede sezení veteránů.

Sezóny 2
2017 - 2019

Curtis Hoyle je dobrým přítelem Franka Castlea a Billyho Russoa, se kterými byl několikrát na frontě. Nebyl však obyčejným mariňákem, ale zdravotníkem. A podle mnoha vojáků byl velmi dobrým zdravotníkem. Během jedné akce však přišel o nohu, a tak již nemohl dále sloužit.

V New Yorku Curtis založil místo, kam chodí váleční veteráni debatovat o svých problémech. Celé sezení financuje jeho přítel Billy. Curtis se tu snaží pomoci všem veteránům k návratu do obyčejného života, ale především mladík jménem Lewis Wilson mu dá pořádně zabrat.


Když je Punisher prohlášen za mrtvého, tak Curtis je jeden z mála, který ví, že Frank žije.

Curtis Hoyle se objevil v…

  • první řadě seriálu The Punisher (7 epizod)
  • druhé řadě seriálu The Punisher (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dobry kamos.

18.12.2017 | 15:51:36

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás