The Defenders Elena Cardenas

Elena Cardenas

Elena Cardenas

Zubožená postarší žena, která má problémy s bydlením.

Sezóny 1
2015 - 2015

Elena Cardenas se narodila v Guatemale, odkud se někdy později přestěhovala do New Yorku. Po několika letech poklidného života v Hell's Kitchen nařídil majitel jejího bytu, pan Tully, aby se všichni, kteří bydlí v paneláku, kde bydlí i paní Cardenas, vystěhovali. Důvodem bylo údajné přestavění jejich domova.

Nikdo z nájemníků se však nechtěl stěhovat, a proto tuto demolici začali bojkotovat tím, že nikam neodcházeli. Panu Tullymu se to nelíbilo, a proto začal vypínat plyn a vodu ve snaze, že odsud nájemníci odejdou kvůli špatným podmínkám.


Paní Cardenas se to snažila nějak vyřešit, a proto se obrátila na advokátní kancelář Nelsona a Murdocka. Ti se jí rozhodli pomoci, ale nakonec jí pomáhali pouze Foggy a Karen.

Elena Cardenas se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás