The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Elena Cardenas

Elena Cardenas

Zubožená postarší žena, která má problémy s bydlením.

Sezóny 1
2015 - 2015

Elena Cardenas se narodila v Guatemale, odkud se někdy později přestěhovala do New Yorku. Po několika letech poklidného života v Hell's Kitchen nařídil majitel jejího bytu, pan Tully, aby se všichni, kteří bydlí v paneláku, kde bydlí i paní Cardenas, vystěhovali. Důvodem bylo údajné přestavění jejich domova.

Nikdo z nájemníků se však nechtěl stěhovat, a proto tuto demolici začali bojkotovat tím, že nikam neodcházeli. Panu Tullymu se to nelíbilo, a proto začal vypínat plyn a vodu ve snaze, že odsud nájemníci odejdou kvůli špatným podmínkám.

Paní Cardenas se to snažila nějak vyřešit, a proto se obrátila na advokátní kancelář Nelsona a Murdocka. Ti se jí rozhodli pomoci, ale nakonec jí pomáhali pouze Foggy a Karen.

Elena Cardenas se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama