The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Jack Murdock

Jack Murdock

Mattův otec, který je známým boxerem.

Sezóny 2
2015 - 2018

Jack Murdock je známým boxerem, kterému se přezdívá Jack Mlátička. Jemu a jeho ženě se narodil syn Matt, kterého byl později nucen vychovávat sám, protože se se svou manželkou rozvedl. Jack dělal vše, co mohl, aby měl jeho syn nějakou budoucnost.

Během Mattova vyrůstání však došlo k něčemu strašlivému. Během autonehody přišel Matt o svůj zrak, a proto nejenom že Jack musel vychovávat svého syna sám, ale nyní zároveň musel vychovávat i slepého syna.

Ve snaze získat pro Matta dostatek peněz začal Jack přijímat nabídky, kvůli kterým musel v ringu prohrát. V očích svého syna tedy nebyl hrdinou, ale aspoň měl pro něj dostatek peněz. Jednoho dne se v něm však něco zlomilo a to něco ho přimělo vyhrát zápas, který měl prohrát, aby získal peníze. To ho nakonec bohužel stálo život.

Jack Murdock se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (2 epizody)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Mlátička Murdock.

17.11.2018 | 16:19:58

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama