The Defenders Josie

Josie

Josie

Majitelka newyorského baru, který rádi navštěvují Foggy a Matt.

Sezóny 3
2015 - 2017

Josie je žena, která žije a pracuje v New Yorku. Zde si otevřela svůj vlastní bar, který pojmenovala po sobě. Bar není znám nijak velkým luxusem, v podstatě se jedná o místní pajzl, který však má své kouzlo. Navštěvují ho jak ne zrovna počestní lidé, tak i ti slušní. Obyčejná voda je tu velmi kalná a prostředí taktéž nepůsobí čistě.

Sama o sobě je Josie mírumilovná a přátelská žena, která si se všemi hned tyká, a proto jí tykají i místní návštěvníci. Mezi ně patří i Matt Murdock a Foggy Nelson, kteří jednoho dne navštívili její podnik. Hned si ho oblíbili, a proto sem i nadále chodí.


Ostatně časem toho místo ukázali i Karen Page, která jím sice nebyla nijak oslněna, ale nakonec si na něj zvykla, protože sem chodili její přátelé. Zde si totiž mohou po práci kdykoliv odpočinout či zapít jakoukoliv událost.

Josie se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • první řadě seriálu The Defenders (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás