The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Josie

Josie

Majitelka newyorského baru, který rádi navštěvují Foggy a Matt.

Sezóny 3
2015 - 2017

Josie je žena, která žije a pracuje v New Yorku. Zde si otevřela svůj vlastní bar, který pojmenovala po sobě. Bar není znám nijak velkým luxusem, v podstatě se jedná o místní pajzl, který však má své kouzlo. Navštěvují ho jak ne zrovna počestní lidé, tak i ti slušní. Obyčejná voda je tu velmi kalná a prostředí taktéž nepůsobí čistě.

Sama o sobě je Josie mírumilovná a přátelská žena, která si se všemi hned tyká, a proto jí tykají i místní návštěvníci. Mezi ně patří i Matt Murdock a Foggy Nelson, kteří jednoho dne navštívili její podnik. Hned si ho oblíbili, a proto sem i nadále chodí.

Ostatně časem toho místo ukázali i Karen Page, která jím sice nebyla nijak oslněna, ale nakonec si na něj zvykla, protože sem chodili její přátelé. Zde si totiž mohou po práci kdykoliv odpočinout či zapít jakoukoliv událost.

Josie se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • první řadě seriálu The Defenders (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama