The Defenders Pryce Čcheng

Pryce Čcheng

Pryce Čcheng

Šéf Čchengovy poradny, konkurent Jessicy Jones a úspěšný podnikatel.

Sezóny 1
2018 - 2018

Jednoho dne navštíví Alias Investigations muž jménem Pryce Čcheng, který Jessice Jones oznámí, že má zájem o odkoupení její firmy. Nabízí jí však zároveň práci, takže by Alias Investigations spadalo pod Čchengovu poradnu, ale Jessica by i nadále měla volnou ruku.

Jessica jeho nabídku odmítne a poté se na něj snaží najít nějakou špínu, aby ho potopila. Brzy se ale dostanou do hádky, během které ho Jessica málem zabije. Pryce proto na ni podá žalobu, aby se Jessice pomstil.


Po čase zjišťujeme, že se Pryce zná osobně s Jeri. Ta mu ale s honbou na Jessicu nepomůže, a proto se do ní pustí sám. Ve chvíli, kdy jeho člověka přepadne osoba se schopnostmi, se rozhodne pomstít. Původně si myslí, že za útokem stojí Jessica, ale ve skutečnosti za tímto činem stojí někdo jiný.

Pryce Čcheng se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás