The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Pryce Čcheng

Pryce Čcheng

Šéf Čchengovy poradny, konkurent Jessicy Jones a úspěšný podnikatel.

Sezóny 1
2018 - 2018

Jednoho dne navštíví Alias Investigations muž jménem Pryce Čcheng, který Jessice Jones oznámí, že má zájem o odkoupení její firmy. Nabízí jí však zároveň práci, takže by Alias Investigations spadalo pod Čchengovu poradnu, ale Jessica by i nadále měla volnou ruku.

Jessica jeho nabídku odmítne a poté se na něj snaží najít nějakou špínu, aby ho potopila. Brzy se ale dostanou do hádky, během které ho Jessica málem zabije. Pryce proto na ni podá žalobu, aby se Jessice pomstil.

Po čase zjišťujeme, že se Pryce zná osobně s Jeri. Ta mu ale s honbou na Jessicu nepomůže, a proto se do ní pustí sám. Ve chvíli, kdy jeho člověka přepadne osoba se schopnostmi, se rozhodne pomstít. Původně si myslí, že za útokem stojí Jessica, ale ve skutečnosti za tímto činem stojí někdo jiný.

Pryce Čcheng se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama