The Defenders Seema Nadeem

Seema Nadeem

Seema Nadeem

Ustaraná a milující manželka Raye Nadeema.

Sezóny 1
2018 - 2018

Seema Nadeem je manželkou zvláštního agenta FBI Raye Nadeema, který dělá, co může, aby uživil svou rodinu. Společně mají syna Samiho, který touží po vlastní bazénu na zahradě.

Ray si je vědom finanční tísně, ve které se nacházejí, a proto se snaží získat povýšení. Seema ho plně podporuje, zatímco sama chodí do práce a stará se o celou rodinu. V jednu chvíli ji však Ray zklame, protože jí přestane říkat pravdu.


Následně se jejich manželství ocitne na hraně, protože Seema neví, co se děje s jejím manželem. Ray jí však nemůže říct, co se děje u něj v práci, protože by ji tím jen ohrozil.A nejenom ji, ale i jejich syna a celou rodinu.

Seema Nadeem se objevila v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás