The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Stan Gibson

Stan Gibson

Účetní společnosti Roxxon Corporation.

Sezóny 1
2016 - 2016

Když Elektra šla po společnosti Roxxon Corporation, tak jí s tím pomáhal samotný Daredevil. Důležité klíče, díky kterým by získali to, co Elektra chce, vlastnil účetní jménem Stan Gibson, a proto se na něj zaměřili.

Stan je poměrně panovačný a povýšenecký typ, který však dělá, co musí, protože má velký strach ze svých zaměstnavatelů. I proto chtěl ihned seřvat Matta, který do něj narazil na firemním večírku, ale když viděl, že onen muž je slepý, tak mu řekl, že se nic nestalo.

Matt však do něj narazil cíleně, aby ho kvůli rozlitému vínu dostal na toalety, kde ho přepadl. Stan se tak dostal do velkých problémů, díky kterým však zjistil, že ve skutečnosti nepracuje pro Roxxon Corporation, ale pro Ruku.

Stan Gibson se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama