The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Sugar

Sugar

Tvrďák pracující pro Cottonmoutha. Následně pracoval i pro Diamondbacka, Black Mariah a Lukea Cage.

Sezóny 2
2016 - 2018

Cottonmouth byl v Harlemu velmi mocným mužem, který měl pod palcem většinu místních tvrďáků, mezi které patří i Sugar. Skutečné jméno tohoto drsňáka nám nikdy nebylo odhaleno, ale svou přezdívku získal během doby na vysoké.

V Harlemu začal brzy pracovat pro Cornella Stokese, pro kterého dělal nejrůznější věci, mezi které patřilo i střežení jeho sestřenice Mariah Dillard. Po Cottonmouthově smrti začal Sugar pracovat pro Willise Strykera, který převzal jeho byznys.

Po Strykerově porážce si Sugar dal pauzu od pracování pro špatné lidi, založil rodinu a začal vést poctivou práci. Nakonec však do toho opět spadl, přičemž tentokrát začal pracovat pro Black Mariah, která se však svého podílu na zbraních chtěla zbavit, čímž by se zbavila všeho, za co by ji mohli policisté dostat do vězení.

Sugar se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

yes please, Nakonec překvapil

23.7.2018 | 22:39:41
Kothy

dobrak

13.7.2018 | 16:33:44

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama