The Defenders Tammy Hattley

Tammy Hattley

Tammy Hattley

Řídící zvláštní agentka FBI.

Sezóny 1
2018 - 2018

Tammy Hattley stojí v čele newyorské pobočky FBI. Jedná se o poměrně ráznou a tvrdou šéfku, která se snaží odvádět dobrou práci. V poslední době má však problémy s Rayem Nadeemem, zvláštním agentem, který pravidelně žádá o povýšení.

Řídící zvláštní agentka mu toto povýšení nemůže udělit kvůli tomu, jaké má aktuálně finanční potíže, ale nakonec mu věnuje případ Wilsona Fiska. Ray z toho původně není nadšený, ale následně zjistí, že se pro tento případ narodil, a tak řekne své šéfové, jakého dosáhl pokroku.


I když se na první pohled jedná o správnou ženu, tak opak je pravdou. Tammy Hattley je zkorumpovaná podobně jako další členové FBI, kteří pracují pro Wilsona Fiska. Tammy pro něj pracuje konkrétně kvůli tomu, aby ochránila svou dceru.

Tammy Hattley se objevila v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (9 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Měla dopadnout hůř

11.11.2018 | 16:06:52

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás