The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Tammy Hattley

Tammy Hattley

Řídící zvláštní agentka FBI.

Sezóny 1
2018 - 2018

Tammy Hattley stojí v čele newyorské pobočky FBI. Jedná se o poměrně ráznou a tvrdou šéfku, která se snaží odvádět dobrou práci. V poslední době má však problémy s Rayem Nadeemem, zvláštním agentem, který pravidelně žádá o povýšení.

Řídící zvláštní agentka mu toto povýšení nemůže udělit kvůli tomu, jaké má aktuálně finanční potíže, ale nakonec mu věnuje případ Wilsona Fiska. Ray z toho původně není nadšený, ale následně zjistí, že se pro tento případ narodil, a tak řekne své šéfové, jakého dosáhl pokroku.

I když se na první pohled jedná o správnou ženu, tak opak je pravdou. Tammy Hattley je zkorumpovaná podobně jako další členové FBI, kteří pracují pro Wilsona Fiska. Tammy pro něj pracuje konkrétně kvůli tomu, aby ochránila svou dceru.

Tammy Hattley se objevila v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (9 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Měla dopadnout hůř

11.11.2018 | 16:06:52

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama