The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Tilda Johnson

Tilda Johnson

Dcera Mariah, která se dala na medicínu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Tilda Johnson se narodila do rodiny Stokesových, ale moc dlouho u ní nevydržela, protože ji Mama Mabel věnovala Johnsonovým, tedy svému vzdálenému bratranci. Tilda proto vyrůstala úplně u někoho cizího, kdežto její skutečná matka, Mariah Dillard, s ní nesměla mít nic společného.

Tilda však už od mala věděla, kdo jsou jejími pravými rodiči, protože jí to její pěstouni vštěpovali do hlavy. Když byla Tilda už velká, tak se rozhodla věnovat medicíně, protože se tomu věnoval její skutečný otec Jackson Dillard, který však zemřel brzy poté, co Mariah otěhotněla.

Když se Tilda dozvěděla, že zemřel Cornell Stokes, tak se rozhodla vrátit do Harlemu, kde chtěla začít nový život. Otevřela si tu svůj obchůdek s různými bylinami, ve kterém brzy narazila na svou matku Mariah. Toto setkání jí nakonec obrátilo život vzhůru nohama.

Tilda Johnson se objevila v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Drsná po matce

23.7.2018 | 22:38:03
Kothy

Neskutecna kocka, na zaver celkem prekvapila…

13.7.2018 | 16:33:31

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama