The Defenders Will Simpson

Will Simpson

Will Simpson

Policista z New Yorku, člen týmu Jessicy Jones proti Kilgraveovi a muž s tajemnou a nebezpečnou minulostí.

Sezóny 2
2015 - 2018

Will Simpson, policista z New Yorku, se setká se schopnosti ovládače myslí Kilgravea tím nejhorším způsobem – tím, že jej zloduch ovládne. Díky tomu se ale také setká s Trish a Jessicou Jones, a stane se členem jejich samozvaného týmu proti společnému nepříteli.

Will Simpson však není pouhým dobrákem, má i svou temnou stránku – jeho tajemná minulost je mu stále v patách, a když jej dožene, není nikdo v bezpečí, ani on sám. Brzy po setkání s Trish si s ní něco začne, ale jejich románek nepotká šťastný konec – pár se pohádá, protože Will odhalí svou pravou tvář.


Původně to vypadalo, že Will je jednou z dalších Kilgraveových obětí, ale jen díky Jessice nepodlehl jeho ovládacím schopnostem.

Will Simpson se objevil v…

  • první řadě seriálu Jessica Jones (8 epizod)
  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

tvdrak

5.4.2017 | 0:06:20

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás