The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Will Simpson

Will Simpson

Policista z New Yorku, člen týmu Jessicy Jones proti Kilgraveovi a muž s tajemnou a nebezpečnou minulostí.

Sezóny 2
2015 - 2018

Will Simpson, policista z New Yorku, se setká se schopnosti ovládače myslí Kilgravea tím nejhorším způsobem – tím, že jej zloduch ovládne. Díky tomu se ale také setká s Trish a Jessicou Jones, a stane se členem jejich samozvaného týmu proti společnému nepříteli.

Will Simpson však není pouhým dobrákem, má i svou temnou stránku – jeho tajemná minulost je mu stále v patách, a když jej dožene, není nikdo v bezpečí, ani on sám. Brzy po setkání s Trish si s ní něco začne, ale jejich románek nepotká šťastný konec – pár se pohádá, protože Will odhalí svou pravou tvář.

Původně to vypadalo, že Will je jednou z dalších Kilgraveových obětí, ale jen díky Jessice nepodlehl jeho ovládacím schopnostem.

Will Simpson se objevil v…

  • první řadě seriálu Jessica Jones (8 epizod)
  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

tvdrak

5.4.2017 | 0:06:20

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama