The Defenders William Rawlins

William Rawlins

William Rawlins

Punisherův hlavní cíl. Přezdívaný Agent Orange.

Sezóny 1
2017 - 2017

William Rawlins je ctěným a váženým členem CIA, protože členové jeho rodiny byli po několik generací v čele státních složek. William podniká tajné mise do Afghánistánu, kde společně se svými společníky pašuje drogy. Nikdo z jeho jednotky však o tom nic neví.

Jedna z těchto tajných misí se jmenovala operace Kerberos. Na této misi byli mimo jiné i Frank Castle a Billy Russo. Operace se však nevydařila, protože na jejich pašování přišel jistý muž jménem Ahmád Zubair. Rawlins ho nejdříve vyslechl a poté nařídil svým mužům, ať ho zabijí.


Rawlins si po misi uvědomí, že Frank může způsobit problémy, a proto se ho pokusí zabít. Místo toho však zabije celou jeho rodinu. Punisher se tak začne mstít.

William Rawlins se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Nic moc zaporak…

18.12.2017 | 15:51:08
hyena

dobry zaporak a skvely herec

18.12.2017 | 15:44:42

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás