The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

William Rawlins

William Rawlins

Punisherův hlavní cíl. Přezdívaný Agent Orange.

Sezóny 1
2017 - 2017

William Rawlins je ctěným a váženým členem CIA, protože členové jeho rodiny byli po několik generací v čele státních složek. William podniká tajné mise do Afghánistánu, kde společně se svými společníky pašuje drogy. Nikdo z jeho jednotky však o tom nic neví.

Jedna z těchto tajných misí se jmenovala operace Kerberos. Na této misi byli mimo jiné i Frank Castle a Billy Russo. Operace se však nevydařila, protože na jejich pašování přišel jistý muž jménem Ahmád Zubair. Rawlins ho nejdříve vyslechl a poté nařídil svým mužům, ať ho zabijí.

Rawlins si po misi uvědomí, že Frank může způsobit problémy, a proto se ho pokusí zabít. Místo toho však zabije celou jeho rodinu. Punisher se tak začne mstít.

William Rawlins se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Nic moc zaporak…

18.12.2017 | 15:51:08
hyena

dobry zaporak a skvely herec

18.12.2017 | 15:44:42

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama