Defiance S03E03: The Broken Bough

S03E03: The Broken Bough

S03E03: The Broken Bough

Amanda vyjednává s Omecy, novou mimozemskou rasou, budoucnost Defiance a Tarrovi se vrací, aby zjistili kolik se toho změnilo a bude otestována jejich loajalita mezi lidmi, Omecy a Votanis Collective. Mezitím se Nolan a Irisa setkají s přeživšími zvěrstev Votanis Collective, kteří jim mohou pomoci v prvním úderu proti blížící se armádě generála Rahma Taka.

cz sk
19.6.2015
880 000
43 minut

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dalsi postava mrtva a sef VC dostal peknou cocku :D

22.6.2015 | 19:33:07
quajak

Já jsem spokojen, že ani u 3. (2.) dílu nekloužou zpět do zajetých kolejí. Kéž by takto vypadal seriál od začátku.

22.6.2015 | 12:01:19

Defiance
76/100 - 142×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás