Defiance
76/100 - 143×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

S03E11: Of a Demon in My View

S03E11: Of a Demon in My View

Nolan je propuštěn z vazby. Amanda, Irisa a Berlin se snaží dostat Nolana ze spárů Kindzi. Datak hledá pomoc.

cz sk
14.8.2015
1 110 000
43 minut

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Kindzi unese Nolana ale musim řict že ta historka o jeho zachraně byla celkem uvěřitelna ale aspon Amanda udělal kryci historku ale nečekal jsem že Kindzi zabije sveho otce ale to že vypusti armadu tak to se dalo čekat jsem zvědavy co ted bude Defiance dělat a taky nezavidim Datakovi.

19.10.2021 | 20:16:42
Kothy

S Omecy este budou poradne problemy…

18.8.2015 | 0:45:04
Sichr

Nic, na co by nás předchozí díly nepřipravily. Konzistentni a peknej dil kterej krasne plyne…asi jako kdyz tece krev z tepny.

15.8.2015 | 15:43:49

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama