Defiance Začíná boj mezi Stahmou a Datakem?

Začíná boj mezi Stahmou a Datakem?

Začíná boj mezi Stahmou a Datakem?

V minulé epizodě S02E03 The Cord and the Ax se Datak Tarr vrátil zpět domů z vězení. Ještě ve vězení zjistil, že se jeho žena nesnaží o jeho propuštění, ale že i převzala jeho obchody v Defiance. Zrada jeho ženy Stahmy ho vzala natolik, že se ji následně pokusil utopit. Datakova násilná a výbušná povaha nás zaskočila. A v jednu chvíli jsme už mysleli, že je to pro Stahmu konec. Reportéři z TVGuide zjistili, jak se bude příběh Stahmy vyvíjet v dalších epizodách.


2 0
9.7.2014

Jak bude Stahma reagovat na to, že se ji Datak pokusil zavraždit? – Etienne

Řekněme, že to neponese dobře. Nebude brát věci na lehkou váhu. Zatímco se nejprve snaží ze složité situace vytěžit co nejvíc, postupně si klade za cíl narušit patriarchální status a uchyluje se k boji proti násilí násilím. Ale budou ostatní Castithani následovat ženské vedení?


Co myslíte, zvládne Stahma zkrotit svého manžela? Nebo on zkrotí ji?

Diskuze /2

BruceCrain

Naprosto fantastický díl!! Uvidíme, jak se to vyvine. Stahma bude mít teď chvíli peklo, každopádně očekávám, že se vrátí dohry, protože její touha a hlavně schopnosti pro vedení jsou více než zřejmé. Těžko říct, co se bude dít dál. Spojí se s někým proti Datakovi? Se starostou? Nebo jí pomůže Alak? Začal nám parádně příběh brát na obrátkách! =)

9.7.2014 | 15:52:39
zuzulik

Určitě se z ní nestane poslušná ovečka! A když, tak jen na oko a na chvíli.

9.7.2014 | 17:48:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás