Dominion Postřehy z druhého dílu

Postřehy z druhého dílu

Postřehy z druhého dílu

Alex se loučí s Vegou. Na co se můžeme těšit v dalších díle? Bojí se Gabriel Michaela? A copak nám to dělá generál za prasárny? To a spoustu dalšího najdete v našem článku.


2 0
1.7.2014

A budeme pít!

A proč taky ne. Andělé asi nejsou jen nestvůry, co chtějí jen vraždit. Jsou rození i pro pití alkoholu a různé prasárny. No, což. Ale jestli tohle dělali i v nebi. Tak… Hmmm.

Nikdy tě neopustím

Jeep slíbil, že Alexe neopustí. Tak proč utekl? Je jasné, že ho chtěl chránit. Ale proč ho nechránil sám? Co byla poslední kapka, před jeho odchodem? Snad nám na tyto otázky odpoví v dalším díle.


Zkus si zabít Micheala

Gabriel má asi strach. Protože, proč jinak by nezabil Michaela, jak sliboval? Ale dle mého názoru nás ještě určitě nějaký ten souboj mezi nimi čeká…

Sbohem Jeepe

Klasika, odejde vám milovaný člověk a řešíte to chlastem. Asi každý to poznal/pozná. Horší je když řeknete něco špatného své lásce. Naštěstí, ona to pochopí a vše je jak má být.

Připálená křidélka

Jo, začneš si něco s Alexem a on ti připálí křidélka. „Je silnější než jsem čekala.“ No, to asi bude tím, že ho trénoval sám Michael. A že ten nám ukázal v pilotním díle, že umí bojovat.

Chyběl jsi mi

Počkat, počkat. Cože? On odchází za hradby, kvůli tomu, aby šel za andělem? A ještě k tomu z nižší sféry? Co to má znamenat? Láska? Možná to je anděl, který posedl jeho ženu. Ale, že by byla takhle mladá?

A jaký máte názor vy? Kdo myslíte, že je záhadný anděl, za kterým chodí otec Claire? Bude vám chybět Jeep? Těšíte se na další díl?

Diskuze /4

Lex-san

Abych byl upřímný, tak mě anděl, kvůli kterému generál takhle riskuje, moc nebere :-P. Spíš mě zajímá linka s Alexem a co bude dělat za hranicí Vegy. Je jasné, že jeho odchod nenechá Michael jen tak ;-). A rozhodně bude jednat i Gabriel… Ano, správně. Těším se na další díl xD

1.7.2014 | 20:56:08
Jokerinko

Pre mna je asi najzaujímavejší Alex a jeho schopnosti ktoré sa ešte iba ukazujú a teším sa na dalšie diely :)

1.7.2014 | 22:03:26
bri10

No proč se asi Gabriel „bojí“ Michaela je snad jasný každýmu, kdo zná aspoň trochu mytologii Nebe a archandělů a andělů (kterou mimochodem vymysleli až kněží mnohem později, ve starých textech je výslovně uveden pouze Michael, jakožto První syn nebe, válečník od Boha a velitel legií andělů). Takže kdyby proti mě stál starší bratr, navíc zrozen coby hlavní válečník nebe, taky bych se bála. Navíc Gabriel je jediný archanděl se ženskou podstatou, takže jeho ztvárnění zde je přímo urážka, Vystihli to dobře v Constantinovi, ano, tak by mohl Gabriel vypadat a tím nemyslím herečku, ale tu podstatu vystihli. Až mě překvapili, že to vůbec amíci vědí:D. To, že se Michael nechal zranit, je těžká pitomost a fakt mě rozesmáli. Naopak, reakci Gabriela na to plně chápu, je to jeho bratr!!! Můžou stát teď proti sobě, ale nikdy by si doopravdy neublížili. To je specialita lidí. Jinak seriál vypadá zajímavě, i když je to dost předvídatelný. Jsem zvědavá na pokračování a moc děkuju překladatelům.

10.7.2014 | 3:42:56
bri10

Mimochodem, jsem Gabriela, takže Gabriel v tomto seriálu mě hluboce rozesmutnil a je to jeho urážka. V Bibli Gabriel zmíněn pouze jako anděl, nikoliv archanděl, a přináší poselství od Boha, on řekl Marii, že porodí syna božího, on taky zvěstoval narození Jana Křtitele. Podle Mohameda to byl právě Gabriel, který mu doručil od Boha texty Koránu. Takže z posla udělali vraždícího maniaka se zálibou ve sladkostech, bomba. :D Jako chápu, že potřebovali záporňáka, tak proč ne Rafael nebo Uriel? Rozhodně by byli vhodnější kandidáti. No nic, osobní povzdech :D.

10.7.2014 | 3:47:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás