Doom Patrol Mark Sheppard si zahraje čaroděje Kiplinga

Mark Sheppard si zahraje čaroděje Kiplinga

Mark Sheppard si zahraje čaroděje Kiplinga

Seriálový matador a dlouholetý spolupracovník Jeremyho Carvera, Mark Sheppard, míří do Doom Patrol, kde ztvární alkoholem opojeného okultního experta Willoughbyho Kiplinga.

18 0
3.3.2019

Mark Sheppard se asi nejvíce proslavil v seriálu Supernatural, kde pod vedením současného showrunnera Doom Patrol Jeremyho Carvera působil osm let v roli Crowleyho. Kromě toho se objevil i v seriálech 24, Soldier of Fortune, Inc. či Battlestar Galactica a stopu zanechal i ve filmovém světě, nejvíce díky snímku Broken, kde sekundoval Jeremymu Sistovi a Heather Graham.

Tento seriálový veterán nyní míří do světa DC Universe a v Doom Patrol si zahraje postavu čaroděje Willoughbyho Kiplinga. Tento antihrdina se v komiksu poprvé objevil už v roce 1990, kdy jej v jednatřicátém čísle své série Doom Patrol v rámci DC Vertigo představil Grant Morrison, jenž tak učinil poté, co po tvůrčích neshodách nemohl do svého komiksu obsadit čaroděje Johna Constantina. Kipling je inspirován Richardem E. Grantem, respektive jeho postavou ze snímku Withnail and I a jedná se o velmi mocného čaroděje s vazbou na slavný Templářský řád. Kipling ovšem často propadá alkoholu a depresím. Kromě Doom Patrol se před rebootem New 52 několikrát mihnul i v sérii JLA. Zatím není jisté, kdy se Shepparda v roli Kiplinga dočkáme, objevit by se však měl už během první série.


V kolika epizodách Willoughbyho Kiplinga uvidíme? Foto: DC Comics

Těšíte se na Kiplingovo působení v seriálu Doom Patrol?

Diskuze /2

Dragon94

No vzhledem k tomu, že byl v promu na další epizodu, tak předpokládám, že se objeví právě ve čtvrté epizodě. Je však možné, že i v několika dalších.

4.3.2019 | 7:09:13
antty

Toho mám rád! Už se těším

webmaster
4.3.2019 | 16:36:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E15: Ezekiel Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @twister78, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid

Překlad sedí na všechny verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Doom Patrol

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Doom Patrol a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Druhá řada

Doom Patrol se dočká další série

Doom Patrol se dočká další série

Ještě před únorovou premiérou obnovila streamovací služba DC Universe seriál Doom Patrol pro druhou sérii. S Chiefem, Negative Manem a dalšími hrdiny se tak uvidíme i v roce 2020.

Nejlepší postavy

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás