Doom Patrol Popis

Doom Patrol

Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

Doom Patrol je tým s bohatou historií a na stránkách komiksů společnosti DC se objevuje už od šedesátých let. Bohužel, i když dosáhla velké popularity, její marvelovský klon X-Men ji během let zastínil a nevědomky zapříčinil ústup ze slávy.

Týmu jsme se tak kromě komiksů dlouho nedočkali nikde jinde, dokud se alespoň na chvíli neobjevil v několika zajímavých animovaných seriálech. Když se roku 2017 probíral možný vznik streamovací služby DC Universe, rozhodlo se, že by se na obrazovkách měl ukázat i tým Doom Patrol. Ten se tedy nejprve objevil v seriálu Titans a nyní přichází ve vlastním spin-offu.


V seriálu se objevuje celá klasická sestava týmu, jmenovitě Chief, kterého si střihl ex-Bond Timothy Dalton, Elasti-Woman v podání seriálové herečky April Bowlby, dobrácký Robotman, jemuž hlas propůjčil Brendan Fraser, a také bývalý pilot Negative Man, jehož namluvil Matt Bomer. Nadstavbu pak tvoří také populární člen Teen Titans a Justice League Cyborg, kterého ztvárnil Joivan Wade a mimořádně šílená hrdinka Crazy Jane s tváří Diane Guerrero.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wulfi44

Zajímavý počin se spoustou zábavných bizarností. Určitě nesedne všem, ale za zkoušku stojí.

16.9.2020 | 9:06:49
bulik55

První série lepších 90% bohužel druhá malinko klesla, takže 70% :/

17.8.2020 | 11:42:24
Rik

Alegoricky ztvárněná představa o super vlastnostech,které až tak pro běžný život super nejsou. Hrdinové tak mají spíše tendenci zachraňovat sami sebe, než svět. Druhá řada, která hodně staví na postavě „plecháče“ a jeho parádních hlášek,je o něco kompaktnější a výrazná linka s imaginací dětské duše je pak bravurní.

11.8.2020 | 10:10:03
Orchoose

'' Nejkvalitnější DC seriál, změňte můj názor. '' Vyhledem k tomu ze DC ma vetsinu serialu pro deti a vecina jich je trash tak to moc neznamena. Jedine DC serialy ktere mely trochu uroven byl Dare Devil a nudny Gotham. Doom Patrol je pokus DC oslovit starsi audienci obdoba the Boys jenom nevi jestli chce byt vic edgy a nebo all inclusive, cela premisa je hloupa a jednotlive arky postav jsou jedna nudnejsi nez druha. Napr. Cliff cely jeho dialog v druhe a respektive i prvni serii se da shrnout do tri vet typu'' I hate my life and i will repeat it for the rest of this show. My character never develops. Nebo ta holka z roztrousenou osobnosti " they say never go full retard. Nebo ten letec jeho hlavni superchopnost je ze je gay nebo o tom je aspon 90% z jeho arku no o jeho schopnos

11.7.2020 | 13:11:02
Jigy

Překvapení roku. Vážně vtipné, originální, překvapivé...­....... netradiční.

15.6.2020 | 14:29:55
CoRnDuCK

Nejkvalitnější DC seriál, změňte můj názor.

16.6.2019 | 15:35:59
Arihant

Nic moc, po prvej epizode som to vzdal.

3.5.2019 | 8:23:39
Kubc6a

Miluju to.

webmaster
27.4.2019 | 19:21:40
honza03

Úplně něco jiného než Titans, které se mě hodně líbily tohle je takový průměr místy slabší…

16.3.2019 | 22:18:00
Bob Lazar

Ten vtip těm komixárnám prostě sedí, za mě palec hore.

13.3.2019 | 16:10:32
1

Stav překladu

Epizoda S02E09: Wax Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke druhé řadě překládat nebudeme, seriál můžete sledovat druhý den po odvysílání na českém HBO Go s českými titulky.

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Reklama

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás