Doom Patrol
83/100 - 68×

Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | DC Universe, HBO Max | 43 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Joivan Wade (Victor Stone), Timothy Dalton (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Diane Guerrero (Kay Challis), April Bowlby (Rita Farr), Alan Tudyk (Eric Morden), Phil Morris (Silas Stone), Devan Long (Flex Mentallo), Mark Sheppard (Willoughby Kipling),

Doom Patrol

Doom Patrol je tým s bohatou historií a na stránkách komiksů společnosti DC se objevuje už od šedesátých let. Bohužel, i když dosáhla velké popularity, její marvelovský klon X-Men ji během let zastínil a nevědomky zapříčinil ústup ze slávy.

Týmu jsme se tak kromě komiksů dlouho nedočkali nikde jinde, dokud se alespoň na chvíli neobjevil v několika zajímavých animovaných seriálech. Když se roku 2017 probíral možný vznik streamovací služby DC Universe, rozhodlo se, že by se na obrazovkách měl ukázat i tým Doom Patrol. Ten se tedy nejprve objevil v seriálu Titans a nyní přichází ve vlastním spin-offu.


V seriálu se objevuje celá klasická sestava týmu, jmenovitě Chief, kterého si střihl ex-Bond Timothy Dalton, Elasti-Woman v podání seriálové herečky April Bowlby, dobrácký Robotman, jemuž hlas propůjčil Brendan Fraser, a také bývalý pilot Negative Man, jehož namluvil Matt Bomer. Nadstavbu pak tvoří také populární člen Teen Titans a Justice League Cyborg, kterého ztvárnil Joivan Wade a mimořádně šílená hrdinka Crazy Jane s tváří Diane Guerrero.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bragoska

Po 3 dilech cekani, co se bude dit, jsem to vzdal.

22.12.2021 | 11:48:26
Wulfi44

Zajímavý počin se spoustou zábavných bizarností. Určitě nesedne všem, ale za zkoušku stojí.

16.9.2020 | 9:06:49
bulik55

První série lepších 90% bohužel druhá malinko klesla, takže 70% :/

17.8.2020 | 11:42:24
Rik

Alegoricky ztvárněná představa o super vlastnostech,které až tak pro běžný život super nejsou. Hrdinové tak mají spíše tendenci zachraňovat sami sebe, než svět. Druhá řada, která hodně staví na postavě „plecháče“ a jeho parádních hlášek,je o něco kompaktnější a výrazná linka s imaginací dětské duše je pak bravurní.

11.8.2020 | 10:10:03
Orchoose

'' Nejkvalitnější DC seriál, změňte můj názor. '' Vyhledem k tomu ze DC ma vetsinu serialu pro deti a vecina jich je trash tak to moc neznamena. Jedine DC serialy ktere mely trochu uroven byl Dare Devil a nudny Gotham. Doom Patrol je pokus DC oslovit starsi audienci obdoba the Boys jenom nevi jestli chce byt vic edgy a nebo all inclusive, cela premisa je hloupa a jednotlive arky postav jsou jedna nudnejsi nez druha. Napr. Cliff cely jeho dialog v druhe a respektive i prvni serii se da shrnout do tri vet typu'' I hate my life and i will repeat it for the rest of this show. My character never develops. Nebo ta holka z roztrousenou osobnosti " they say never go full retard. Nebo ten letec jeho hlavni superchopnost je ze je gay nebo o tom je aspon 90% z jeho arku no o jeho schopnos

11.7.2020 | 13:11:02
Jigy

Překvapení roku. Vážně vtipné, originální, překvapivé...­....... netradiční.

15.6.2020 | 14:29:55
CoRnDuCK

Nejkvalitnější DC seriál, změňte můj názor.

16.6.2019 | 15:35:59
Arihant

Nic moc, po prvej epizode som to vzdal.

3.5.2019 | 8:23:39
Kubc6a

Miluju to.

webmaster
27.4.2019 | 19:21:40
honza03

Úplně něco jiného než Titans, které se mě hodně líbily tohle je takový průměr místy slabší…

16.3.2019 | 22:18:00
1

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama