Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 92×

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

George Crawley

George Crawley

Syn Mary a Matthewa Crawleyových.

Sezóny 4
2012 - 2015

Základní informace:

  • Celé jméno: George Crawley
  • Rok narození: 1921
  • Rezidence: panství Downton, Yorkshire, Anglie
  • Rodinná příslušnost: Crawleyovi

Rodinní příslušníci:

George je jediným potomkem Mary a Matthewa Crawleyových a tím tak jejich dědicem panství Downton. Když jeho otec zemře při nehodě, stane se prvním v řadě k titulu Lorda Granthama a zdědění Downtonu. Jeho matka Mary a dědeček Robert prozatím spravují panství místo něj, dokud na to nebude sám způsobilý. Na panství tráví většinu času se svými sestřenicemi Sybbie a Marigold a brzy se dočká nevlastního sourozence, jelikož jeho matka čeká dítě se svým druhým manželem Henrym Talbotem. Je taky jedním z mála lidí na panství, kteří mají rádi Thomase Barrowa.

  • George ve čtvrté sérii ztvárnili Logan a Cole Westonovi a v páté a šesté sérii Oliver a Zac Barkerovi.

Foto: ITV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filmová pokračování

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama