Dynasty (2017) (Dynastie) Videa - Různé

Videa - Různé

Různé

 • Dynasty odvysílalo muzikálovou epizodu

  V současnosti je u seriálů častým zvykem mít nějakou muzikálovou epizodu. Dynasty se tomuto fenoménu prozatím vyhýbalo, ale to se změnilo se čtvrtým díle třetí série. V něm postavy předvedly čtyři hudební čísla a pokud chcete, můžete se na ně podívat uvnitř článku. Jak se vám epizoda líbila?

  1 0
  4.11.2019 | 18:27tominotominoDiskuze (0)
 • Druhá série představila již třetí verzi svého intra

  Před pár epizodami jsme se konečně setkali s postavou Adama Carringtona, který byl hned po své první epizodě povýšen mezi stálé postavy. A v šestnáctém díle se už rovnou stal i součástí intra seriálu. Jestliže jste ho v něm nepostřehli, můžete to napravit uvnitř článku.

  4 0
  14.4.2019 | 19:49tominotominoDiskuze (0)
 • Úvodní znělka druhé série

  Určitě jste si již všimli, že druhou řadou nás provází jiná úvodní znělka. Už v ní není Nathalie Kelley a nově zde vidíme Alexis, Cristal a Kirby. Jelikož je postav víc, tak je i hudba trochu prodloužená. A celkově má tato znělka nový vzhled. Podívat se na ni můžete uvnitř článku.

  5 0
  10.11.2018 | 11:49tominotominoDiskuze (1)
 • Dynasty má úvodní znělku

  Úvodní sekvence nové Dynastie obsahuje stejný prvek, který se objevil i ve znělce původní Dynastie. Zajímá vás jaký? Otevřete článek a porovnejte obě znělky. Zároveň se můžete podívat do zákulisí toho, jak hudba ke znělce vznikala.

  3 0
  5.11.2017 | 14:23MoreeneDiskuze (0)
 • Jaký je život v luxusu?

  Stanice CW vydala sérii kratičkých spotů ukazující rozmařilý život na panství Carringtonů. Zjistíte třeba díky čemu jsou okna stále tak beze šmouh. Čím si ochladit pití, když vám dojde led. Jak si nazdobit zákusek. Nebo co dělat, když vám neteče voda a vy si chcete dát relaxační koupel.

  1 0
  14.10.2017 | 7:23MoreeneDiskuze (1)

Stav titulků

Epizoda S03E20: My Hangover's Arrived

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @Daniela97
Přečas: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Nepřehlédněte

Drama v dynastii Carringtonů bude pokračovat

Drama v dynastii Carringtonů bude pokračovat

I seriál s aktuálně nejnižší sledovaností na The CW se dočkal prodloužení pro další sérii. V příští sezóně tak budeme moct sledovat už čtvrtou řadu Dynasty, ve které si rodina Carringtonů určitě projde mnoha dalšími dramaty.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny