Fargo Noah Hawley nám nadělí třetí řadu. Tvrdí to herečka Jean Smart

Noah Hawley nám nadělí třetí řadu. Tvrdí to herečka Jean Smart

Noah Hawley nám nadělí třetí řadu. Tvrdí to herečka Jean Smart

Co se donedávna zdálo jen zbožným přáním řady fanoušků seriálu, se ve včerejších večerních hodinách stalo skutečností. Herečka Jean Smart (Floyd Gerhardtová) potvrdila, že Noah Hawley, otec seriálové adaptace filmového Farga, pracuje na třetí řadě.


15 0
20.11.2015

Původně bylo Fargo koncipováno jako mini-série, která začne a zároveň skončí deseti díly. Po obrovském diváckém nadšení, jedněch z nejlepších recenzí, co kdy televizní seriál zažil, Emmy za Nejlepší minisérii a mnohých dalších oceněních však FX přidělilo seriálu druhou řadu, která měla být již skutečně poslední a udělat za seriálovou adaptací kultovního filmu bratří Coenů jednu tlustou čáru. Jenže aktuálně běžící druhá řada má u kritiků dokonce lepší ohlasy než ta první. Mnozí recenzenti ji považují za to nejlepší, co je v současné době v televizi k vidění, jiní za desetihodinový film a další nechtějí věřit, že něco takového vzniká za podobných podmínek jako řada béčkových procedurálních a dokonce třeba i dražších kriminálek.

(Podle herečky Jean Smart máme začít vyhlížet třetí řadu. Foto: FX)


Není tedy divu, že se před nedávnem začaly šířit zvěsti o tom, že by mohl Noah Hawley, otec seriálové adaptace, připravit dokonce třetí řadu. Samotná stanice ani tvůrci, ani herci ale neuvedli, že by se o něčem podobném byť jen uvažovalo, a tak se vše zdálo jen zbožným přáním řady fanoušků.

Tedy až do včerejšího večera, kdy představitelka postavy Floyd Gerhardtové, herečka Jean Smart, uvedla pro web Spoiler TV, že je Noah Hawley dle všeho v raných fázích tvorby třetí řady. Nic bližšího sice neprozradila, nicméně uvedla, že „závidí“ hercům, kteří se v následující řadě objeví. Podle zvěstí a faktu, že s touto informací přišla ona, by se mohla nadcházející série zaměřovat právě na její postavu, i když ona sama by si v třetí řadě zahrát nemusela, závidět by tak mohla nejspíše představitelce svého mladšího „já“. Nic zatím nicméně není oficiálně potvrzeno a ani vyvráceno.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Somebody to Love

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @AllyB, @roundcube, @KevSpa, @téčko171, @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S03E10.HDTV.x264-SVA
  • S03E10.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S03E10.WEBRip.X264-RARBG
  • S03E10.1080p.WEB­Rip.X264-DEFLATE
  • S03E10.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Fargo

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás