Fargo Popis

Fargo

Fargo

Seriál Fargo volně navazuje na stejnojmenný film bratří Coenů z roku 1996. V každé sérii se vrací do drsného kraje, aby odvyprávěl vždy jiný, ale některými linkami stále propojený příběh plný černého humoru a bizarních postaviček.

Anotace první série

Zločin nezastaví ani minnesotská zima. V jednom malém americkém městě na severu státu se mu navíc daří až nezvykle dobře. Vše zapříčiní roztržka mezi neprůbojným pojišťovákem a jeho tyranem z dětství. Pojišťovák si totiž omylem najme vraha, který tyrana zabije. A vyšetřování může začít…

Anotace druhé série

V druhé sérii se děj seriálu vrací do roku 1979 k událostem zmíněným v sérii první. Příběh je představen prostřednictvím Lou Solversona, válečného veterána z Vietnamu, který má za úkol vyšetřit případ, do něhož jsou zapletené místní zločinné gangy. Mimo jiné se také Lou Solverson setká s kandidátem na prezidenta, Reganem. Toho bude mít dokonce při své službě za úkol chránit při jeho zastávce ve Fargu.


Anotace třetí série

Ray a Emmit Stussyovi jsou bratři, kteří spolu nemají dobrý vztah. Emmit kdysi Raye při rozdělování dědictví po otci podvedl a Ray mu to dodnes nemůže zapomenout, protože z Emmita je král minnesotských parkovišť a z Raye jen probační úředník. Se svou přítelkyní Nikki naplánují, jak si od Emmita vzít, co jim patří, což rozpoutá události, které nenechají kámen na kameni a při kterých bude téct krev.

Foto: FX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
darweyd

všechny série zatím naprosto fargoidní a zároveň velice unikátní

8.3.2019 | 22:34:20
caramba

Nedá sa hodnotiť inak ako 100% napriek slabšiemu záveru 3. série.

28.12.2018 | 18:22:53
magdu

Prostě pecka! Vsechny tři série si drží zajímavou linku, že do krvelačného zločinu se lehko dostane každý. Největší pdycho na tom všem je, co všechno se může dít v tak „civilizované“ ze­mi.

6.10.2018 | 21:46:40
Jadli

Přesně takový typ humoru který mám rád. Úžasné herecké výkony. Občas takové trochu natáhlé, ale nevadí

3.6.2018 | 21:02:39
Boylen

Je to skvělý seriál, jediný co mě fakt vytáčí je úvod, ve kterým píší, že se to stalo. To stejný udělali i před 20 lety, když vyšel film Fargo, ten byl aspoň trochu přiblížený, tohle je téměř kompletní fikce. Skvělá fikce, ale ten bullshit spin na začátku si mohli autoři odpustit.

1.1.2018 | 22:51:21
hyena

1seria super 2 seria najlepsia 3 seria bola ok najlepsia postava celeho serialu… jednoznacne hanzee

16.7.2017 | 13:18:12
Lucifrid

Geniálnost.

webmaster, korektor
27.6.2017 | 22:51:15
mog

neskutečně dobrý seriál, všechny sezóny

23.4.2017 | 18:05:27
KosSs

První série je něco neuvěřitelného! Výborní herci, scénář, celkový vizuál, hudba … prostě všechno.

2.7.2016 | 20:38:39
Loren_Soth

Vedle the Wire a Twin Peaks zatim nej serial, co jsem kdy videl!

4.4.2016 | 3:51:00

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čtvrtá série

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Tvůrce Farga Noah Hawley poskytl první informace o ději čtvrté série, které bychom se měli dočkat příští rok. Přestože má zatím jen hrubou představu, už teď je jisté, že příběh bude zasazen do minulosti.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze třetí série

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí a pravděpodobně i poslední řada Farga je za námi. Nastal tedy čas ohlédnout se za ní v naší redakční recenzi. Jak se nám tato série, ve které herecky kralovali Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis a Mary Elizabeth Winstead, líbila?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás