Galavant
89/100 - 84×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: A New Season aka Suck It Cancellation Bear

  S02E01: A New Season aka Suck It Cancellation Bear

  Po špatném vyjednávání s piráty, musí Galavant a Richard pokračovat v cestě pěšky. Později se ocitají v hostinci Západního děravého lesa, kde jsou nuceni pracovat pro majitele, který vidí Galavanta v jiném světle. Mezitím ve Valencii, Madalena vládne jako královna a Gareth jako nový král, se svým asistentem Sidem, vyžaduje, co mu náleží. A v Hortencii je Isabella stále uvězněna ve své šperkovnici, zatímco její rodiče připravují svatbu s jejím 12-letým bratrancem.

  3.1.2016
  3 200 000
  22 minut
 • S02E02: World's Best Kiss

  S02E02: World's Best Kiss

  Galavant a Richard se střetnou s kartářem, který spojí Galavanta s Isabellou kříšťálovou koulí. Isabella obdrží Galavantův „hovor“ ve chvíli, kdy plánuje utěk z Hortencie. Bohužel, je to „špatné spojení“, a Isabella slyší pouze každé druhé slovo. Ona je zdrcená, ale Galavant věří, že šlo všechno dobře. Slibuje, že se pro ni vrátí, jakmile vysadí Richarda u jeho hradu. Jediný problém je to, že Richardův hrad zmizel.

  3.1.2016
  3 200 000
  22 minut
 • S02E03: Aw, Hell, The King

  S02E03: Aw, Hell, The King

  V zoufalé snaze vybudovat armádu k poražení Hortencie, Galavant a Richard se vrací do jeho bývalého království, kde nachází vzkvétající demokratickou vesnici. Richard čelí krizi identity, protože ho jeho lidé nepotřebují. Galavant svolá setkání na radnici, aby rekrtutoval bojovníky z vesnice, ale dobrovolníci jsou nedostatkovým zbožím. V Hortencii, zlý plánovač svateb, Wormwood, očaruje Isabellinu mysl, aby mu pomohla převzít království. A Madalena hrozí Sidovi smrtí, pokud nepomůže Garethovi překonat jeho provinilé noční můry ze zrady Richarda.

  10.1.2016
  2 410 000
  22 minut
 • S02E04: Bewitched, Bothered and Belittled

  S02E04: Bewitched, Bothered and Belittled

  Zatímco pokračují s budováním armády, král Richard se zamiluje do Roberty, krásné válečnice, která jim nabízí svou pomoc. Galavant se chopí role dohazovače. Madalena je pozvána na párty, kterou pořádají dívky z království. Párty však neproběhne podle jejího očekávání. Když se vrátí domů, zjistí, že se v ní probudily emoce, které se jí vůbec nelíbí. Gareth ji potěší dárkem a Chef se snaží přesvědčit Gwen, že se jim bude lépe žít v Hortencii. Isabella, pod učínkem Wormwoodova kouzla, plánuje svatbu.

  10.1.2016
  2 410 000
  22 minut
 • S02E05: Giants Vs. Dwarves

  S02E05: Giants Vs. Dwarves

  Poté, co Richard prodá klenot Valencie za draka, vydá se naštvaný Galavant najít obry, kteří nakonec nejsou takový, jaké je čekal. Jsou ochotní mu pomoct, pokud jim pomůže porazit trpaslíky. Když se s nimi střetává, čelí hned dvěma překvapením. Do všeho se zapojuje Roberta, aby přivedla oba muže k rozumu a pomohla vyřešit spor mezi obry a trpaslíky. Gareth řekne Sidovi o jeho citech k Madaleně. Sid ho varuje před přiznáním, ale Gareth odmítá, čímž postaví jednoho z nich do nebezpečné situace. Wormwood pošle Isabellu do paláce princezny Jubilee, aby ji pozvala na svatbu. Věci však nejdou podle plánu, když je Isabellina koruna náhodou rozbita.

  17.1.2016
  2 320 000
  21 minut
 • S02E06: About Last Knight

  S02E06: About Last Knight

  Galavant s Richardem a Robertou narazí na svého otce, sira Arnolda Galavanta. Zatímco se Richard připravuje na bitvu v Arnoldově rytířské škole, Galavant se dozví pár věcí o muži, který ho před lety opustil. Madalena se snaží udělat z Garethových narozenin nejlepší den v jeho životě, ale Garethova představa zábavy se zvrtne v hospodskou bitku. Isabella se vrací do Hortensie, aby vyhnala Wormwooda. Sid, nyní ve Valencii hledaný muž, uprchne do Lesa náhody, kde se setkává s Wormwoodem. Jejich náhodné setkání zažehne jeho zlý plán. Sid někoho bodne mečem.

  17.1.2016
  2 320 000
  22 minut
 • S02E07: Love and Death

  S02E07: Love and Death

  Richard, Roberta a Sid spěchají se smrtelně raněním Galavantem za léčitelem Neo Sporinem, jehož kouzelný lektvar by mohl Galavantovi zachránit život. Roberta připouští, že má Richarda ráda, a téměř spolu sdílí něžný moment. Později, Neo pro Galavanta vytváří armádu, ale vojáci skončí jako zombie. Mezitím, Madalena konečně vyjádří své skutečné city ke Garethovi, který je v šoku. Zatímco pochodují na Hortensii, nepravděpodobné duo učiní rozhodnutí o jejich vztahu.

  24.1.2016
  2 100 000
  22 minut
 • S02E08: Do The D'dew

  S02E08: Do The D'dew

  Bitva mezi Hortensií a Valencií začíná; Isabella a šašek jsou připraveni se vzdát, ale když Isabella vyslechne Madaleniny požadavky, odmítá je přijmout. Vrací se do tábora Hortensie, aby shromáždila vojáky k boji. Madalena se, proti Garethově přání, obrací na Wormwooda, který ji učí té nejtemnější magii. Mezitím, Richard a Roberta jsou připraveni posunout svůj vztah na vyšší úroveň; Roberta udělá důležité rozhodnutí. Galavant konečně zjišťuje, jak motivovat svou zombie armádu, a Sid uteče.

  24.1.2016
  2 100 000
  22 minut
 • S02E09: Battle Of The Three Armies

  S02E09: Battle Of The Three Armies

  Ve válce proti Valencii ztrácí Isabella a její lid všechnu naději, když najednou přijíždí Galavant se svou armádou zombie. Mezitím, Gareth opustí Madalenu poté, co zjistí, že ho zradila a používá temnou magii.

  31.1.2016
  2 150 000
  22 minut
 • S02E10: The One True King (To Unite Them All)

  S02E10: The One True King (To Unite Them All)

  Pod kouzlem Madaleny a Wormwooda se zombie armáda obrací proti Galavantovi a jeho společníkům, ale Sid přijíždí se svou vlastní armádou. Galavant, Gareth a Sidova armáda bojují proti armádě zombie, zatímco se Isabella utká s Madalenou. Richard jde po Wormwoodovi, který zaútočí na jeho draka, což Richarda vyprovokuje k provedení (téměř) hrdinského činu. Gareth se snaží dohodnout s Madalenou, ale ta touží jen po temné magie. Kdo bude na konci dne žít šťastně až do smrti?

  31.1.2016
  2 150 000
  22 minut

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama