Galavant
89/100 - 83×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Galavant

Galavant je pohádková muzikálová komedie stanice ABC, jejíž tvůrcem je Dan Fogelman. Premiéra byla odvysílána 4. ledna 2015. V květnu 2015 byla potvrzena druhá série.

(Foto: ABC)


Seriál sleduje dobrodužství statečného rytíře Galavanta, který se po letech snaží získat zpět svou pověst a „šťastný konec“ tím, že porazí zlého krále Richarda, který mu ukradl jeho životní lásku, Madalenu. Společně se svým panošem Sidem pomáhá princezně Isabelle, jejíž království bylo dobyto Richardem. Mezitím se král Richard pokouší vyhrát nad intrikami královny Madaleny. Galavantova dobrodružství (a zvraty s nimi spojené) jsou vyprávěny skrze úžasná hudební čísla od oscarového skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera.

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

První díl jsem dokoukala jen se silným sebezapřením. Chápu, že pro někoho může být zábavné sledovat, jak moc stupidní tenhle seriál je, ale to není můj případ.

webmaster, korektor
13.1.2015 | 3:16:12
Mival

Příjemná pohodová věcička, dávám plný počet a těším se na další díly!!!

10.1.2015 | 18:18:27
kofinka

Mě by to i bavilo. Přirovnala bych to maličko k Once upon a time. Ale vadí mi, že je to muzikál. Občas se to nedá poslouchat. Uvidíme, jestli tohle zvládnu sledovat dál.

10.1.2015 | 10:02:48
wrong

dva diely stačili na to aby som vedela, že nikto nikdy nebude lepší než ser Galavant

9.1.2015 | 20:28:45
Ftrider

Přesně pro mě. Víc neřeším. Plný počet a nikdy jinak.

9.1.2015 | 16:01:33
bigiie

hrozna sranda! pilot super,tesim se na dalsi dil:)

9.1.2015 | 0:42:07
mrjablko

Výborný start, snad to bude podobně ujeté i nadále :-)

7.1.2015 | 9:25:09
2

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama