Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Co přinesl první trailer ke třetí sérii?

Co přinesl první trailer ke třetí sérii?

V sobotu ráno jsme Vám přinesli otitulkovaný první trailer ke třetí sérii. V tomto traileru se navzdory jeho délce (1 minuta) objevila opravdu veliká nálož nových záběrů a informací.

1 0
24.2.2013

Ještě před samotným rozborem traileru bychom Vám rádi ukázali jedno video. Jedná se o video, které nás mělo nalákat ke sledování již zmiňovaného traileru. Takže je to takový trailer na trailer.
Thumbnail Play icon

Trailer začíná slovy lorda Varyse, který promlouvá k Tyrionovi a říká mu, že je to dlouhá doba. Tato informace by souhlasila s knižní předlohou, ve které trvalo Tyrionovo zotavení (ponechme stranou, že v knihách bylo jeho poškození daleko větší) opravdu dlouho.

V další scéně vidíme skupinu divokých, kterak vedeni Tormundem Obrozhoubou šplhají na Zeď.

Další záběr nám pravděpodobně ukazuje první pohled na Řekotočí – domov rodu Tullyů Dračí kámen – targaryenskou pevnost, kterou obývá Stannis Baratheon (za opravu děkujeme uživateli Gepeto) a za ním následuje několik záběrů na již známé postavy.

Tento sled je přerušen zajímavým záběrem na lorda Berica Dondarriona – lorda kterého vyslal Eddard Stark, aby vykonal spravedlnost na serem Gregorem Cleganem.

Další záběr nás zavádí na sever, kde vidíme Bílého Chodce.

O moment později spatřujeme postavu se zahaleným obličejem připevněnou na mučidlech. Tato postava je s největší pravděpodobností Theon Greyjoy. Navzdory tomu, že se jeho postava ve třetí knize nevyskytuje je možné, že se Theon ve třetí sérii objeví z toho důvodu, aby byly objasněny události, které vedly k vypálení Zimohradu.

Přelet nad další scénou nám ukazuje skupinu divokých, kterým se podařilo překonat Zeď a dostat se na jih od ní.

Poté se přesunujeme někam, kde je poněkud tepleji a vidíme Daenerys a její novou armádu Neposkvrněných – otrockých bojovníků, kteří jsou již od útlého dětství vychováváni k zabíjení.

V několika dalších záběrech se můžeme podívat na novou postavu Orella, měniče, který dokáže svou mysl přenést do těla zvířat, a na Mance Raydera, bývalého bratra Noční hlídky a Krále za Zdí.

V následující scéně můžeme spatřit souboj mezi Sandorem Ohařem Cleganem a již zmíněným serem Bericem Dondarrionem.

Po krátkém výroku Joffreyho Baratheona se přesouváme opět do Řekotočí, kde proběhne pohřeb Hostera Tullyho. Jeho postava se tedy pravděpodobně, díky své malé roli v knižní předloze, neobjeví.

Následně se opět přesuneme na Essos, kde vidíme sera Joraha Mormonta.

Záběry, které následují, jsou pravděpodobně z Krasterovy pevnosti, kde se skupina bratrů Noční hlídky rozhodne porušit svou přísahu.

Křik na Jaimeho tváři v následující scéně potvrzuje jediné – dočkáme se amputace.

Další scéna se odehrává pravděpodobně v Králově koruně, kde Divocí zabijí nevinného člověka.

Další záběry nám rovněž popisují příběh Jona Sněha i když v trochu osobnější rovině – Jon se líbá s Ygritte.

Dále vidíme jednoho z Danyiných draků a loď – vzhledem k tomu, že ale postava Silného Belwase nebyla obsazena a uvažuje se o ní až do čtvrté série, bude Daenerys provázet pravděpodobně pouze Arstan Bělovous.

Celý trailer opět uzavírá hlas lorda Varyse, který Tyrionovi slibuje, že čas jeho pomsty přijde.

V traileru jsme zatím bohužel neměli šanci spatřit celou plejádu nových postav, ale pokud bude situace stejná jako loni, tak nás čeká ještě mnoho a mnoho trailerů, ve kterých budou nové postavy ukázány.

Zdroj: HBO

Diskuze /11

Davos Seaworth

Nechci spoilerovat tak mohli by jste mi prosím někdo napsat do zpráv jak je to s hercem okolo Arstan Bělovous? Nechci zkazit nečtenářům zážitek.

#3 bechr05
24.2.2013 | 22:19:35
nevermore

Ten drak co letí je Drogon.;) A nevíte jestli je Iwan Rheon naprosto oficiálně potvrzenej jako Ramsay nebo se pořád mlží?

#4 bechr05
24.2.2013 | 23:13:51
bechr05

#1 Davos Seaworth: Herec by měl být stejný. Tímto prohlášením bychom neměli nečtenářům nic zkazit.

čestný člen redakce
25.2.2013 | 15:33:13
bechr05

#2 nevermore: Ano. Iwan Rheon je opravdu potvrzen na roli Ramsayho Sněha. Jeho výběr nás po jeho výkonu v Mistfits velmi potěšil.

#5 RhaeLin
čestný člen redakce
25.2.2013 | 15:34:17
RhaeLin

#4 bechr05: Jestli se můžu optat, kde napsali, že je jeho role potvrzená? Nechci vyznít jako rejpal, protože jak tak na to koukám, tak ta otázka zní hrozně útočně, ptám se naprosto neutrálním tónem jen kvůli mé zvědavosti ;) Jinak, jestli to fakt potvrdili, tak jsem ráda, věřím, že Rheon bude jako Ramsay Sníh dokonalý :D

#6 bechr05
RhaeLin
25.2.2013 | 18:11:40
bechr05

#5 RhaeLin: 27. července 2012 se tato zpráva objevila zde http://winteriscoming.net/…-of-thrones/

#7 nevermore #8 RhaeLin
čestný člen redakce
26.2.2013 | 0:22:03
nevermore

#6 bechr05: aha tak tohle je moje chyba na tenhle článek sem koukal x-krát ale nikdy sem ho nedočet až do pasáže po UPDATE: ;)

26.2.2013 | 11:05:25
RhaeLin

#6 bechr05: Jo, dík… musím se teda přiznat, že taky neumím číst… Tak to jsem si oddychla, že je to fakt potvrzený :D

RhaeLin
26.2.2013 | 19:51:09
Gepeto

Ten hrad nie je Riekotočie, ale Dračí kameň. Najskôr som si myslel, že ide o Storm's End lebo presne tak som si ho z opisu knihy predstavoval, lenže iná používateľka/iný používateľ ma upozornil/a, že ten hrad sa v tieni objavuje už v 2. sérií pri pálení Siedmych, ktoré sa odohrávalo na Dračom kameni. Je možné, že aj celá Davosova knižná linka zo Storm's End z Búrky mečov bude presunutá do Dračieho kameňa, pretože tým sa veľmi veľa nezmení.

Inak podľa nejkej stránky by mal byť na tretiu sériu jediný trailer, tento, ale dúfam, že to nie je celokom pravda a prekvapia ešte s inými, pretože neukázali desne veľa zaujímavých záberov. Napríklad Jojena a Meeru by som chcel vidieť sa aj hýbať, nielen z fotiek.

#10 bechr05
26.2.2013 | 20:33:09
bechr05

#9 Gepeto: Opraveno. Děkujeme za připomínku. Nebyli jsme si jisti, proto to slovo pravděpodobně.

Co se informace, že trailer bude pouze jeden týče, nemáme o tom žádné potvrzené zprávy. Je ale možné, že HBO začne podobně jako loni vypouštět všelijaká videa a my se nových záběrů přece jen dočkáme.

čestný člen redakce
26.2.2013 | 20:49:16
desire

Iwan Rheon je také uveden u první epizody třetí série – http://www.imdb.com/…/fullcredits?… Navíc mluvil o GoT v jednom rozhovoru, určitě k nalezení na youtube

26.2.2013 | 22:49:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama