Game of Thrones (Hra o trůny) Den 64: Velká stavba je již postavena

Den 64: Velká stavba je již postavena

Den 64: Velká stavba je již postavena

Již delší dobu víme, že se na natáčecím místě pro osmou sérii staví velká budova. Nyní je tato stavba již konečně hotova.


16 1
28.12.2017

Velká budova, která vznikla u Titanic Studios, se již staví od října. I když už jsme delší dobu věděli, k čemu vlastně poslouží, tak stále nebyla dostavěna. Tedy až donedávna, kdy ji štáb konečně připravil.

(Foto: HBO)


Kvůli zdrojování nemůžeme zveřejněné fotografie zahrnující vzniklou stavbu umístit na náš web, proto se na postavenou budovu můžete podívat na stránkách Winter is Coming. Stavba zabrala skutečně dlouho, proto si filmaři budou muset dát pozor, aby jim natáčení vyšlo na první pokus.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Osmá série

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

Určitě jste již přemýšleli nad tím, co všechno se v osmé řadě seriálu Game of Thrones stane. Jeden fanoušek sepsal své teorie, které nezní vůbec šíleně. Však se o tom přesvědčte sami.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás