Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Natáčení 3. série - den 73 - Co se děje v Belfastu?

Natáčení 3. série - den 73 - Co se děje v Belfastu?

V poslední době jsme se tomuto webu příliš nevěnovali, a proto se nám tu nahromadila celá várka velmi zajímavých novinek. Rádi bychom Vám tyto novinky nějak důstojně představili.

1 0
23.10.2012

Podle chorvatských novin Dubrovnik Times natáčení třetí série v Belfastu pěkně ubíhá. Členové produkčního štábu totiž dorazili 12. září do Dubrovníku, kde samotné natáčení bude probíhat mezi 27. zářím a 7. říjnem. Zatím není známo, které dějové linky by se mohli letos v Dubrovníku natáčet, ale mnohými navrhované Vodní zahrady nejsou příliš pravděpodobné, protože letos nebyl oznámen žádný herec, který by měl ztvárňovat někoho z Dorne.

Zprávy z natáčení v Belfastu:

Některé zdroje ohlásili, že Kit Harrington byl tento týden viděn na scéně v plné zbroji, ale zatím stále kulhající a pomáhající si berlemi. Harrington si totiž zranil nohu již během začátku natáčení třetí série.

Ser Davos Mořský (Liam Cunningham) oznámil 17. září na svém twitteru, že je pro letošní rok s natáčením hotov.

Josef Altin, který hraje Pypa – jednoho z bratrů Noční hlídky letos natáčel pouze jeden den. Pyp je jedním z bratrů, které nechala Noční hlídka v Černém hradu předtím, než se vydala na sever za Zeď. Podlé této zprávy bychom mohli usuzovat, že Bouře mečů bude rozdělena stejně jako v české knižní edici – Jonovým návratem na Zeď.

Další herci jako Kristian Nairn a Carice van Houten se podle svých twitter účtů v uplynulých dvou týdnech také zúčastnili natáčení. Podle těchto informací to vypadá, že se v Belfastu natáčí hned několik dějových linek najednou. To by vysvětlovalo i společnou přítomnost Charlese Dance, Juliana Glovera a Iaina Glena na letišti v Belfastu.

Kromě těchto zpráv máme pro Vás i jednu velmi spoilerovou informaci ke třetí sérii. Pokud si nechcete zkazit překvapení, další text rozhodně nečtěte.

Podle některých zdrojů byla v Belfastu již natočena svatba Tyriona Lannistera a Sansy Stark, na jejímž natáčení se podílelo několik stovek komparzistů a mnoho našich známých herců. Podle všeho to vypadá, že jejich svatba by měla proběhnout v osmé epizodě.

Zdroj: HBO

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama