Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Natáčení 3. série - den 92: Natáčení v Maroku začíná, o natáčení na Isladnu a k[spoiler]y

Natáčení 3. série - den 92: Natáčení v Maroku začíná, o natáčení na Isladnu a  k[spoiler]y

Máme tu pro Vás další nový článek o natáčení. Tentokrát není zaměřen konkrétně na žádnou natáčení oblast, ale přinese Vám zprávy o plánovaném začátku natáčení v Maroku, o chystaném natáčení na Islandu a o natáčení vy-víte-čeho.

1 0
2.11.2012

Nejdříve začněme s nějakými nespoilerovými informacemi. Emilia Clarke na svém Facebooku oznámila, že dnes (8. října) vyráží do Maroka. Kromě ní prý do Maroka vyráží i Iain Glen. To v kombinaci s tím, že by dnes mělo končit natáčení v Chorvatsku, naznačuje, že se štáb nyní přesune do Maroka.

Pak tady máme zprávu o natáčení na Islandu v islandském magazinu Iceland Review.

Očekává se, že členové štábu populárního seriálu Game of Thrones dorazí na Island v listopadu, stejně jako loni. Tentokrát by se měla většina scén točit v okolí jezera Mývatn na severovýchodě Islandu.

V listopadu 2011 se natáčení odehrávalo zejména v okolí Svínafellsjöku­llského ledovce v jihovýchodní části Islandu. Protože je ale pravděpodobnost sněhových srážek na severu vetší, rozhodli se tvůrci letos pro změnu lokality.

Natáčení je naplánováno na 12. nebo 13. a na 27. nebo 28. listopadu. Okolo 70 islanďanů si zahraje komparz a na celém projektu se bude podílet více než 200 lidí.

V další části článku (pod obrázkem) najdete OPRAVDU spoilerové informace, které by mohli nečtenáře přimět k tomu, aby si vyhledali jisté pojmy a zcela si tak zkazili zážitek ze sledování.

V posledních dnech se z několika důvěryhodných zdrojů objevila zpráva, že se tento a další týden bude natáčet Krvavá svatba. Natáčení začalo venkovními scénami. Zpráva z dnešního rána (8. října) mluví o tom, že natáčení probíhalo v Saintfield Estate, takže je pravděpodobné, že právě tyto záběry budou použity pro vytvoření exteriérů. Příští týden se štáb přesune do Paint Hall, kde by měla být natočena samotná svatba. Napovídalo by tomu také i to, že štáb hledal středověce vypadajícího muže, který hraje na cello a mohl by se objevit na natáčení příští týden. Ten, kdo odpovídá popisu, by se už raději měl začít učit Deště Kastameru.

Pak je tu ještě jedna velmi spoileroidní fotografie (odkaz naleznete v diskuzi k článku), která zachycuje Jaimeho a Brienne a která potvrzuje již slyšené zvěsti – Jaime bude skutečně někdy na konci této série zkrácen o ruku.

Zdroj: HBO

Diskuze /2

bechr05

Fotografii Jaimeho a Brienne naleznete na adrese: https://pbs.twimg.com/…YL.jpg:large

čestný člen redakce
2.11.2012 | 16:23:02
Ser David Payne

Někdo natočil poblíž hradu Saintfield v severním Irsku kulisy tábora pro Hru o trůny. Zajímalo by mě, co za tábor představuje? Nejpravděpodobnější mi připadá možnost, že jde o tábor Robbovy armády na svatbě, ale to by měl bejt postavenej přímo v podhradí. http://www.youtube.com/watch?…

3.11.2012 | 15:13:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama