Game of Thrones (Hra o trůny) Natáčení 3. série - den 92: Natáčení v Maroku začíná, o natáčení na Isladnu a k[spoiler]y

Natáčení 3. série - den 92: Natáčení v Maroku začíná, o natáčení na Isladnu a k[spoiler]y

Natáčení 3. série - den 92: Natáčení v Maroku začíná, o natáčení na Isladnu a  k[spoiler]y

Máme tu pro Vás další nový článek o natáčení. Tentokrát není zaměřen konkrétně na žádnou natáčení oblast, ale přinese Vám zprávy o plánovaném začátku natáčení v Maroku, o chystaném natáčení na Islandu a o natáčení vy-víte-čeho.

1 0
2.11.2012

Nejdříve začněme s nějakými nespoilerovými informacemi. Emilia Clarke na svém Facebooku oznámila, že dnes (8. října) vyráží do Maroka. Kromě ní prý do Maroka vyráží i Iain Glen. To v kombinaci s tím, že by dnes mělo končit natáčení v Chorvatsku, naznačuje, že se štáb nyní přesune do Maroka.

Pak tady máme zprávu o natáčení na Islandu v islandském magazinu Iceland Review.


Očekává se, že členové štábu populárního seriálu Game of Thrones dorazí na Island v listopadu, stejně jako loni. Tentokrát by se měla většina scén točit v okolí jezera Mývatn na severovýchodě Islandu.

V listopadu 2011 se natáčení odehrávalo zejména v okolí Svínafellsjöku­llského ledovce v jihovýchodní části Islandu. Protože je ale pravděpodobnost sněhových srážek na severu vetší, rozhodli se tvůrci letos pro změnu lokality.

Natáčení je naplánováno na 12. nebo 13. a na 27. nebo 28. listopadu. Okolo 70 islanďanů si zahraje komparz a na celém projektu se bude podílet více než 200 lidí.

V další části článku (pod obrázkem) najdete OPRAVDU spoilerové informace, které by mohli nečtenáře přimět k tomu, aby si vyhledali jisté pojmy a zcela si tak zkazili zážitek ze sledování.

V posledních dnech se z několika důvěryhodných zdrojů objevila zpráva, že se tento a další týden bude natáčet Krvavá svatba. Natáčení začalo venkovními scénami. Zpráva z dnešního rána (8. října) mluví o tom, že natáčení probíhalo v Saintfield Estate, takže je pravděpodobné, že právě tyto záběry budou použity pro vytvoření exteriérů. Příští týden se štáb přesune do Paint Hall, kde by měla být natočena samotná svatba. Napovídalo by tomu také i to, že štáb hledal středověce vypadajícího muže, který hraje na cello a mohl by se objevit na natáčení příští týden. Ten, kdo odpovídá popisu, by se už raději měl začít učit Deště Kastameru.

Pak je tu ještě jedna velmi spoileroidní fotografie (odkaz naleznete v diskuzi k článku), která zachycuje Jaimeho a Brienne a která potvrzuje již slyšené zvěsti – Jaime bude skutečně někdy na konci této série zkrácen o ruku.

Diskuze /2

bechr05

Fotografii Jaimeho a Brienne naleznete na adrese: https://pbs.twimg.com/…YL.jpg:large

redaktor
2.11.2012 | 16:23:02
Ser David Payne

Někdo natočil poblíž hradu Saintfield v severním Irsku kulisy tábora pro Hru o trůny. Zajímalo by mě, co za tábor představuje? Nejpravděpodobnější mi připadá možnost, že jde o tábor Robbovy armády na svatbě, ale to by měl bejt postavenej přímo v podhradí. http://www.youtube.com/watch?…

3.11.2012 | 15:13:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás