Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Několik informací o blížící se 3. sérii

Několik informací o blížící se 3. sérii

Natáčení je již nějakou dobu za námi, ale to neznamená, že bychom Vás neměli o čem informovat. Právě naopak. V následujícím článku Vám shrneme několik opravdu zajímavých zpráv o 3. sérii, které se dočkáme již v dubnu.

1 0
25.1.2013

První novinkou je fakt, že sedmá epizoda, ke které sepsal scénář sám George R. R. Martin a která nesla pracovní název Autumn Storms (Podzimní bouře) změnila svůj název. Epizoda od teď nese nový název – Chains (Řetězy). Martinovi se prý název Autumn Storms nikdy moc nelíbil. V epizodě mělo být hodně deště, ale jelikož se žádný neobjevil, musel se změnit název. Nový název se prý Martinovi líbí daleko víc a dává smysl na více než jedné úrovni. Na pořadí epizody se nic nezměnilo, takže epizodě zůstává pořadové číslo 7.

Další zajímavou zprávou je potvrzení scénáristů a režisérů jednotlivých epizod. Jejich seznam si můžete přehledně prohlédnout níže.

Epizoda 301 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Dan Minahan

Epizoda 302 – Scénář: Vanessa Taylor Režie: Dan Minahan

Epizoda 303 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: David Benioff & D.B. Weiss

Epizoda 304 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Alex Graves

Epizoda 305 – Scénář: Bryan Cogman Weiss Režie: Alex Graves

Epizoda 306 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Alik Sakharov

Epizoda 307 – Scénář: George R.R. Martin Weiss Režie: Michelle MacLaren

Epizoda 308 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Michelle MacLaren

Epizoda 309 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: David Nutter

Epizoda 310 – Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: David Nutter

Sice jsme na začátku naší novinky napsali, že natáčení je již nějakou dobu za námi, ale není to tak úplně pravda. Před dvěma týdny se totiž Nikolaj Coster-Waldau v jedné talkshow rozhovořil o svých vousech, které si je prý nechal znovu narůst protože bylo potřeba minulý týden dva dny ještě něco dotáčet.

Informace o tom, co se teoreticky mohlo dotáčet, jsme se dozvěděli až dnes z Martinova neblogu, na kterém uvedl, že se k hercům přidá Homerův syn. Na internetu ihned začaly kolovat spekulace o tom, co by tato krátká zpráva mohla znamenat. Tou nejpravděpodobnější verzí je, že Martin poukazuje na Medvěda Barta – slavného medvěda, který si zahrál v několika hollywoodských filmech. Vzhledem k tomu, že je tento medvěd ale již několik let mrtvý, je pravděpodobné, že se k hercům připojí jeho jmenovec Little Bart (Malý Bart). Pro fanoušky Jaimeho Lannistera je teď již téměř jasné, čeho se dočkáme. Vaše názory a spoilery směřujte do komentářů.

Zdroj: HBO

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama