Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Souhrn spekulací o nových hercích pro 3. sérii

Souhrn spekulací o nových hercích pro 3. sérii

Do oficiálního začátku natáčení třetí série zbývají pouhé 4 dny a my se, kromě představitelky malé Shireen Baratheon a dvou spekulativních obsazení, nedozvěděli žádné nové herce. To že ale nebylo nic potvrzeno, neznamená, že se o nikom nemluví.

1 0
5.7.2012

Charlotte Hope byla podle svého životopisu na serveru Spotlight.com obsazena do role „Myrandy“. Zatím není jasné, jestli se jedná o Myrandu Royce z Údolí, protože její vstup do příběhu by nyní vzhledem ke knižní předloze úplně neodpovídal. Kromě toho je herečka o dost mladší než postava v knihách. Co myslíte? Bude se jednat o Myrandu Royce, nebo o nějakou úplně jinou postavu, která má jen shodné první jméno.

Mackenzie Crook, kterého můžete znát například z Pirátů z Karibiku nebo z britské verze seriálu The Office byl v posledních dnech, kdy probíhaly castingy, několikrát viděn v Belfastu. Jeden místní občan ho zpozoroval v hospodě spolu s Gendrym, Samwellem, Pipem, Eddem a Lorasem Tyrellem, zatímco jiný místní ho viděl večeřet v restauraci, ve které byla ten samý večer i Emilia Clarke. Na této fotografii byl dokonce zachycen spolu s Catelyn Stark, Brienne a Yggritte přímo naproti budově, ve které probíhají castingy. Původně se myslelo, že by mohl být obsazen do role Vargo Hoata, ale tato informace byla oficiálně popřena. Koho myslíte, že by mohl (měl) Mackenzie hrát?

Sarah BolgerTudorovců byla také zpozorována v Belfastu a dokonce se o tom zmínila na svém Twitteru. Po pár dnech ale tento svůj tweet smazala. Proč asi?

Nathalie Emmanuel se objeví minimálně v jedné epizodě třetí série. Její role je zatím neznáma, ale ona sama zveřejnila fotografii scénáře, na které je zřetelně čitelné „Game of Thrones“ a „Episode 306“ (fotografie byla později smazána). Nathalie se také zmínila o tom, že se začala učit jezdit na koni.

Další spekulací je, zdali byl Asim Ahmad obsazen do role Thorose z Myru, rudého kněze. Na internetu kolovala diskuze o jakémsi příteli jakési dívky, který by se měl objevit minimálně ve 13 epizodách. Později se objevila informace o Thorosovi z Myru a následně i odkaz na Asima Ahmada. Asim také zmínil Game of Thrones v odpovědi na svém twitteru, ale otázka, na kterou odpovídal, byla později smazána.

Herec Frankie McGinty zveřejnil na svém twitteru, že když šel domů ze zkoušky kostýmů, tak byl jeho kostým výrazně tlustší než Mackenzie Crook, což by mohlo potvrzovat Mackenzieho účast ve třetí sérii. Spekulovalo se o tom, že by Frankie mohl hrát roli Ramsayho Sněha, ale on to na svém twitteru popřel.

Herec Philip McGinley z Coronation Street v poslední době chatoval s Gwendoline Christie, Johnem Bradleym, Finnem Jonesem a Joem Dempsiem na twitteru a následně začal sledovat i Johnův a Finnův twitter účet spolu s oficiálním twitterem Game of Thrones. Tento 31-letý herec by byl perfektní pro roli Edmura Tullyho nebo Berica Dondarriona. Na svém twitteru se také zmínil o tom, že bere lekce jízdy na koni.

Zdroj: HBO

Diskuze /13

popsie11

Mackenzie Croock by mohl hrát Citrouše, nebo jak se jmenoval…nějak se mi na to hodí.

5.7.2012 | 12:02:26
Ajvenhou666

http://winteriscoming.net/…e-blackfish/ Brynden Tully obsadeny :)

5.7.2012 | 16:48:18
čestný člen redakce
5.7.2012 | 18:37:42
dommc

Škončia nakoniec ygritte a Jon Snow spolu?

5.7.2012 | 20:51:14
Asenad

Berica Dondarriona by snad mohl hrát ten herec co ho hrál i když jen okamžik v 1 serii

5.7.2012 | 21:03:17
popsie11

dommc: ano, ale ne …

6.7.2012 | 0:22:19
bechr05

Asenad: herec v roli Berica Dondariona v první sérii účinkoval pouze jako guest star a bude přeobsazen

čestný člen redakce
6.7.2012 | 8:52:04
Kotas

Mackenzie Crooka vidím jako jasného kandidáta na jednoho z bílých chodců :).. nemůžu se dočkat :)

7.7.2012 | 12:23:55
shpeq

Vargo Hoat bylo to co me hned napadlo pri pohledu na Mackenzieho. Urcite to bude on :) Nebo nekdo od Manceho najezdnika no :)

8.7.2012 | 7:58:24
belford
  1. jsem zvědavý jak chcou vytvořit… ne pardon spoilovat nebudu
  2. Asim Ahmad se na Thorose z Myru nehodí
  3. Mackenzie Crock by mohl hrát Anguye nebo Bleskurychlého lorda (Berika Dondariona) ale ne Varga Hoata.
  4. Doufám, že ve 3. serii nebude žádné další bitvě věnován celý díl, který děj nikam neposune, už takto hodně vypouštějí.
  5. Clive Russel se hodí na Bryndena

PS: Všechno jsou mé názory, nikomu je nevnucuji

10.7.2012 | 0:21:56
Lothar135

Mackenzie Crock má vystupovat dle oficiálních zpráv jako Orell. To bude zajímavé, asi bude nahrazovat měniče Varamyra.

14.7.2012 | 14:53:44
Gwaihir

http://www.youtube.com/watch?… tady je video s obsazením nekterých postav. BTW které jeste chybí?

15.7.2012 | 12:22:28
belford

By mně zajímalo jak tam chcou vmontovat Orella. Měli udělat Varamyra (ten je aspoň nějakou dobu 3. serie živý, narozdíl od Orella, který zemřel ve 2. serii)

16.7.2012 | 20:28:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama