Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Titulky k třetí epizodě

Titulky k třetí epizodě

Vzhledem k výpadku, který postihl naše stránky při vysílání první epizody, bychom Vás chtěli informovat o tom, jak bude překlad titulků probíhat a rádi bychom Vás poprosili o jednu maličkost.

1 0
15.4.2012

Informace o překladu:

  • na překladu bude pracovat lord Hlawoun z Pilsnerfellu a ser bakeLit z Havelfordu
  • překlad bude hotový někdy v odpoledních hodinách
  • informaci o tom, kdy budou titulky hotovy, naleznete na našem Facebooku, na Twitteru nebo na Google+.

Prosba na Vás všechny:

  • Prosíme Vás všechny, abyste zbytečně nerefreshovali a neobnovovali stránku a tím nezatěžovali vytíženost serveru. Až titulky budou hotové, tak budou. Zbytečné komentáře na téma, kdy už budou titulky hotové, nic neurychlí. Pro Stav překladu doporučujeme sledovat některou z našich sociálních sítí.
Předem Vám děkujeme

Zdroj: HBO

Diskuze /11

tendor

Nebylo by rozumne to resit stylem jako na strankach http://www.doktorhouse.net/ ? Po vydani dilu nasadit zjednodusenou stranku s presmerovanim na forum, hlavni stranku etc.

15.4.2012 | 23:40:47
proog

nevim jestli mam davat odkaz na anglicke titule, maji uz je mistri prekladatele?

http://www.opensubtitles.org/…never-die-en

jinak musim pochvalit, vsechny titulky se mi hrozne libi, je to prekladano perfektnim stylem, jen tak dal!!

16.4.2012 | 7:47:23
Hurley

tendor: nouzová stránka samozřejmě bude, ale my bychom rádi předešli už vůbec té nutnosti ji použít.

čestný člen redakce
16.4.2012 | 8:28:04
terist

A čo tak vytvoriť mailing list na titulky? Človek by sem nemusel ani prísť, ale po nahratí titulkov by mu automaticky prišli na mail.

16.4.2012 | 8:47:11
terist

Čo tak vytvoriť mailing list na titulky. Po pridaní titulkov by boli automaticky rozposlané, prípadne by sa mohli rozposielať aj informácie ak sa preklad natiahne.

16.4.2012 | 9:05:05
hacker3985

facebook, google+ a twitter nemám, a taky nechci

16.4.2012 | 11:52:38
Bortas

Tak se tím hlavně pochlub, všichni jsme po této informaci zoufale toužili a bez ní bychom nemohli žít.

16.4.2012 | 12:07:18
P3dr0s

Zrovna jsem dočetl druhou knihu Střet králů a těším se na dnešní díl. Musím poděkovat Vám za skvělé stránky a taky hlavně překladatelům. Překlad je výborný a drží se překladu jako má kniha, takže je to přímo boží ;)

16.4.2012 | 12:54:07
terist

už to sem píše tretí krát tak to hádam prejde: čo takto spraviť mailing list na subs. Ľudia by nemuseli nervózne refreshovat ednu a potom ešte zbytočne zaťažovať server requestami na stiahnutie. takto akonáhle by sa nahrali titule automaticky by sa to rozoslalo všetkým čo sú subscibnutý. Bola by to menšia záťaž ako na servery tak aj na nervy niektorých užívateľov.

16.4.2012 | 13:00:51
terist

už to sem píše štvrtý krát tak to hádam prejde: čo takto spraviť mailing list na subs. Ľudia by nemuseli nervózne refreshovat ednu a potom ešte zbytočne zaťažovať server requestami na stiahnutie. takto akonáhle by sa nahrali titule automaticky by sa to rozoslalo všetkým čo sú subscibnutý. Bola by to menšia záťaž ako na servery tak aj na nervy niektorých užívateľov.

16.4.2012 | 13:01:15
terist

čo takto spraviť mailing list na subs. Ľudia by nemuseli nervózne refreshovat ednu a potom ešte zbytočne zaťažovať server requestami na stiahnutie. takto akonáhle by sa nahrali titule automaticky by sa to rozoslalo všetkým čo sú subscibnutý. Bola by to menšia záťaž ako na servery tak aj na nervy niektorých užívateľov.

16.4.2012 | 13:24:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama