Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Zvěsti a zprávy z natáčení 3. série

Zvěsti a zprávy z natáčení 3. série

Tvorba třetí série je v plném proudu a proto se nám díky natáčení v Chorvatsku a v Severním Irsku občas objeví nějaká ta malá informace. Doufejme, že až se 13. října natáčení přesune do Maroka, přinese nám to novinek daleko více.

1 0
27.10.2012

Nejzajímavější zprávou je, že herec Noah Taylor byl potvrzen do role Locka. Locke je popsán, jako by měl plnit podobnou funkci jako Vargo Hoat v knižní předloze, ale na rozdíl od něho by Locke neměl šišlat. Locke sehraje důležitou roli v příběhu Jaimeho a Brienne v další sérii.

Také se objevila informace, že bude ztvárněna i menší role Waltona Holenice, který by měl rovněž sehrát úlohu v příběhu Jaimeho Lannistera.

Minimálně jedna scéna s Aidanem Gillenem (Petyr Baelish) se bude odehrávat v Malíčkově bordelu.

Diana Rigg byla, podle twitteru herce Willa Rastalla, který hraje roli sluhy, viděna v Dubrovniku. Podle načasování to tedy vypadá, že scény s Královnou trnů byly natočeny v zahradách Trstenského Arboreta.

Na place v severním Irsku byly pořízeny z různých úhlů dvě fotografie. Podle rozbořeného mlýna někteří spekulují o tom, že by tato lokalita mohla být použita pro natočení scén ze zničeného Panenského jezírka.

V další (zakryté) části článku naleznete skutečně spoilerové informace z Bouře mečů, které by lidem, kteří knihu nečetli mohli způsobit újmu. Nechcete-li si tedy zkazit překvapení, dál rozhodně nečtěte.

Scéna z medvědí jámy, která je ve třetí knize, už je natočená. Noah Taylor byl přítomen natáčení stejně jako Nikolaj Coster-Waldau, který měl na sobě zvláštní obvazový rukáv, který se využije k tomu, aby Jaimeho useknutá ruka nebyla ve výsledku na plátně vůbec vidět. To by znamenalo, že k useknutí Jaimeho ruky dojde (stejně jako v knize) ještě před medvědí jámou.

Z jistého zdroje přišla informace o tom, že už byla natočena i scéna, kdy Edmure Tully odhalí Robbovy válečné plány některým severským lordům, aby na ně zapůsobil. To Robba i Černou rybu velmi rozčílí a konfrontují Edmura ohledně Řekotočí.

Zdroj: HBO

Diskuze /2

kutas

tak to je velmi zajímavé spoiler je tam bohužel jen jeden a tom druhém případě to bylo velmi jasné

27.10.2012 | 23:52:03
peetek

Nechapu ty zameny jmen. Proc to proste nemuze byt Vargo........

28.10.2012 | 21:11:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama