Game of Thrones (Hra o trůny) Zvěsti a zprávy z natáčení 3. série

Zvěsti a zprávy z natáčení 3. série

Zvěsti a zprávy z natáčení 3. série

Tvorba třetí série je v plném proudu a proto se nám díky natáčení v Chorvatsku a v Severním Irsku občas objeví nějaká ta malá informace. Doufejme, že až se 13. října natáčení přesune do Maroka, přinese nám to novinek daleko více.

1 0
27.10.2012

Nejzajímavější zprávou je, že herec Noah Taylor byl potvrzen do role Locka. Locke je popsán, jako by měl plnit podobnou funkci jako Vargo Hoat v knižní předloze, ale na rozdíl od něho by Locke neměl šišlat. Locke sehraje důležitou roli v příběhu Jaimeho a Brienne v další sérii.

Také se objevila informace, že bude ztvárněna i menší role Waltona Holenice, který by měl rovněž sehrát úlohu v příběhu Jaimeho Lannistera.


Minimálně jedna scéna s Aidanem Gillenem (Petyr Baelish) se bude odehrávat v Malíčkově bordelu.

Diana Rigg byla, podle twitteru herce Willa Rastalla, který hraje roli sluhy, viděna v Dubrovniku. Podle načasování to tedy vypadá, že scény s Královnou trnů byly natočeny v zahradách Trstenského Arboreta.

Na place v severním Irsku byly pořízeny z různých úhlů dvě fotografie. Podle rozbořeného mlýna někteří spekulují o tom, že by tato lokalita mohla být použita pro natočení scén ze zničeného Panenského jezírka.

V další (zakryté) části článku naleznete skutečně spoilerové informace z Bouře mečů, které by lidem, kteří knihu nečetli mohli způsobit újmu. Nechcete-li si tedy zkazit překvapení, dál rozhodně nečtěte.

Scéna z medvědí jámy, která je ve třetí knize, už je natočená. Noah Taylor byl přítomen natáčení stejně jako Nikolaj Coster-Waldau, který měl na sobě zvláštní obvazový rukáv, který se využije k tomu, aby Jaimeho useknutá ruka nebyla ve výsledku na plátně vůbec vidět. To by znamenalo, že k useknutí Jaimeho ruky dojde (stejně jako v knize) ještě před medvědí jámou.

Z jistého zdroje přišla informace o tom, že už byla natočena i scéna, kdy Edmure Tully odhalí Robbovy válečné plány některým severským lordům, aby na ně zapůsobil. To Robba i Černou rybu velmi rozčílí a konfrontují Edmura ohledně Řekotočí.

Diskuze /2

kutas

tak to je velmi zajímavé spoiler je tam bohužel jen jeden a tom druhém případě to bylo velmi jasné

27.10.2012 | 23:52:03
peetek

Nechapu ty zameny jmen. Proc to proste nemuze byt Vargo........

28.10.2012 | 21:11:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás