Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Olyvar

Olyvar

Petyrův správce nevěstinců v Králově přístavišti.

Sezóny 3
2013 - 2015

Olyvar je mladý panoš a špeh, který pracuje ve službách Petyra Baeliše, majitele mnoha nevěstinců v Králově přístavišti. Petyr mu zadává nejrůznější úkoly, ale v poslední době se mu osvědčilo to, že je gay, proto Olyvara posílá tam, kde dokáže využít jeho homosexualitu.

I když se to nezdá, tak Olyvar je velmi prohnaný mladý muž. Pro svého pána udělá cokoliv a to bez výjimky. Více však o něm nevíme, netušíme, kde jej Petyr získal a proč má pro něj takovou slabost.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Během pobytu rodu Tyrellů v Králově přístavišti se Olyvar stane jejich panošem. Když Loras Tyrell provádí své pravidelné cvičení s mečem, tak se s Olyvarem poprvé setká a ihned si jej zalíbí. Tedy především kvůli tomu, že ho začne přitahovat.

Po krátké chvíli vidíme, že si Loras splnil to, po čem toužil a dostal Olyvara do postele. Loras je jím naprosto uchvácen a to je přesně to, co Olyvar chtěl. Když se následně baví, tak mu Loras prozrazuje, že je zasnoubený. Přesně tuto informaci pak Olyvar sdělí Petyru Baelišovi, který Olyvara poslal za Lorasem, aby se od něj dozvěděl nějaké tajné informace. Olyvar svůj hlavní úkol splnil.

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Olyvar se stává novým majitelem všech nevěstinců Petyra Baeliše v Králově přístavišti. Nestává se však jeho nástupcem, ale pouze je drží v jeho jménu. Tuto funkci předtím zastávala již zesnulá Ros, a tak správu svých nevěstinců předal Olyvarovi, kterého tak odměnil za dobře odvedenou práci.

Po čase do nevěstince zavítá princ Oberyn Martell, který si zažádá prostitutky, aby si mohl užít. Nejvíce ho však zaujme Olyvar, který mu říká, že není na prodej. Po nějaké době se však ukazuje, že Olyvar kývl na princovu nabídku a zúčastnil se několika orgií právě s ním a jeho milenkou Ellarií Písek.

pátá série (Hostina pro vrány)

Olyvar se i nadále věnuje Lorasovi, který netuší, že pracuje pro Petyra. Jeho funkce správce Petyrových nevěstinců stále pokračuje, ale až nyní se potýká s opravdu velkou hrozbou. Jednoho dne do nevěstince vtrhnou Vrabčáci a začnou zabíjet všechno smilstvo tohoto veřejného domu. Olyvarovi se naštěstí podaří utéct, i když viděl tu hrůzu, která se v celém nevěstinci udála.

S Olyvarem se pak setkáváme u soudu Lorase Tyrella, kde přizná, že s ním měl milenecký poměr. Jako důkaz udává, že ví o znamínku, které má Loras na noze. Tento důkaz je nevyvratitelný, proto je Loras zavřen do vězení. Není přesně jasné, proč Olyvar naprášil Lorase, ale je pravděpodobné, že za tím stojí samotní Vrabčáci.

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Tato postava v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Trepy

:D

3.7.2016 | 1:48:36
jajkob

no comment…

30.6.2016 | 15:18:15
ProsteClovek

Je mi hrozně nesympatickej i ten jeho vzhled :D

20.2.2016 | 18:27:01
SaDiablo

:D

27.7.2015 | 12:36:38
Agross

Dávat mu špatné hodnocení jen kvůli tomu, že je homo je trapný :D Je to svině, ale v celku dobrá svině a perfektní náhrada za Ros. Snad ještě něco vymyslí, ale jakmile začne být nepohodlnej Malíčkovi tak je z ním konec! Zajímalo by mě proč má Malíček pro něj takovou slabost.

24.7.2015 | 12:30:49
Stardos

Hodně nesympatická postava :/

23.7.2015 | 23:47:12
StrejdaCZ

Nejsem homofob, ale dost mě serou ty jeho teplý scény s Lorasem!!!! nevim proč to všude musí dávat! :D

23.7.2015 | 16:59:14
WILLIAM_MOINSPIELD

BUKWA!

23.7.2015 | 8:46:10

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama