Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Druhý teaser ke druhé sérii

Druhý teaser ke druhé sérii

Jak se nám druhá série blíží rozhodli jsme se pro Vás otitulkovat její teasery. V tomto v pořadí druhém teaseru naleznete spoustou nových záběrů, jejichž úkolem je navnadit Vás na sledování druhé série. Titulky připravila Clear.

1 0
16.2.2012

Thumbnail Play icon

Zdroj: HBO

Diskuze /4

cl3rick

zdá se to jeom mě, nebo ta ukázka Catelyn a Malíčka jsou dvě různé scény? Na malíčka míří malá kudla, ale Catelyn drží mečík.

30.1.2012 | 10:51:15
Korolev

Je to o trochu menší.

spoiler – pokud se budou ohledně catelyn a littlefingera držet knížky, tak by se ti dva spolu neměli potkat. Pokud si to dobře pamatuji. spoiler

30.1.2012 | 15:12:14
KatHeroes

Tak konečně to vypadá, že se i menší bitvy dočkáme:) Už se těšííím:))

8.2.2012 | 20:03:30
Mijon

překlad je trochu nepochopitelný sellsword je žoldnéř „mezi nimi stojí žoldnéř nízkého původu“ „Každý z těch významných mužů mu nařizuje, aby ty druhé dva zabil“ dál už je to dobře

20.2.2012 | 13:35:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama