Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Z historie Sedmi království - rod Targaryenů

Z historie Sedmi království - rod Targaryenů

Před nedávnem jsme Vám přinesli ukázku několika videí o historii Sedmi království, která jsou k dispozici exkluzivně na Blu-Ray. Některým z Vás se tato videa natolik líbila, že si přáli jejich otitulkování.

0 0
19.7.2012

Thumbnail Play icon

Zdroj: HBO

Diskuze /5

DHARMA4,8

Slovenětina není problém. Dobrá práce.

19.7.2012 | 21:15:57
Turabean

Děkuju za překlad , snad budou i další videa. Celou dobu sa mně zdálo , že to namluvil Viseris a konec mně to jen potvrdil :) .

19.7.2012 | 22:19:32
Kime

Konečně jsem si v Targaryenech udělala pořádek bez pročítání anglické wiki o Hře o trůny :D Překládat mě baví, ale titulky dělat neumím (respektive: v počítači mi na to nefunguje žádný program, neboť mám zastaralé všechno, co jde), stačilo by, kdybych to přeložila a pak poslala někomu, kdo by z toho titulky udělal?

21.7.2012 | 11:42:21
Pelunka

Perfektní děkuji za titulky. slovenské vůbec nevadí :)

21.7.2012 | 12:14:23
GarMogoth

Slovenské tituulky jsou v pohodě, většinu času jsem je stejně nečetl, rozuměl jsem tomu i bez nich :)

22.7.2012 | 15:11:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama