Harry Potter Seriál ze světa Harryho Pottera? Údajně se už chystá a má zavítat opět do školy

Seriál ze světa Harryho Pottera? Údajně se už chystá a má zavítat opět do školy

Seriál ze světa Harryho Pottera? Údajně se už chystá a má zavítat opět do školy

Knihy jsou poněkud obsáhlé, přesto jsme se nikdy nedočkali seriálové verze Harryho Pottera. Teď už o tom studio uvažuje, i když zřejmě plánuje novou sérii s novými postavami. V budoucnu bychom se ale určitě měli dočkat hraného seriálu z kouzelnické­ho světa.

37 4
4.7.2019

Po hlavní sérii s Harrym Potterem bylo pár let ticho, posléze přišla na řadu divadelní hra Prokleté dítě, následně už dva filmy s Fantastickými zvířaty a v plánu jsou další tři. Je poněkud zvláštní, že jsme se doposud nedočkali žádného animovaného či hraného seriálu. Přitom by se to tak nabízelo, když se série převážně odehrává ve školním prostředí.

Nyní se zatím neověřenou informací přišel server We Got This Covered, který hlásí, že se již brzy začne připravovat seriál ze světa Harryho Pottera. Měl by být určen pro nějakou streamovací stanici jako je například Netflix či Disney+. Nemělo by se ovšem jednat o seriálovou verzi Harryho Pottera (i když ten by si to určitě také zasloužil), ale nejspíše o zcela nový příběh z tohoto kouzelnického svě­ta.


(O Harrym asi seriálový příběh nebude. Foto: Warner Brothers)

Údajně bychom se měli vydat opět do minulosti před události Harryho Pottera a příběh by měl být ze školního prostředí. Obecně se tak nabízí Bradavice, ale nesmíme zapomínat, že existuje i spousta jiných čarodějnických škol v Evropě i mimo ni. Dokonce se šušká i o tom, že by seriál mohl být o čtveřici zakladatelů Bradavic, ale vše jsou pouhé spekulace.

Tuto novinku zatím berte s patřičnou rezervou, protože nic nebylo oficiálně potvrzeno. Jelikož se ale i u ostatních velkých sérií (Star Wars, Star Trek či The Lord of the Rings) dočkáme hned několika seriálů, tak show s Harrym Potterem by byla dalším logickým krokem studia Warner Brothers. Navíc by rozpočet nemusel být až tak gigantický. O dalších novinkách vás budeme brzo informovat.

Uvítali byste hraný seriál ze světa Harryho Pottera? A když už, tak jaké období byste prozkoumali a co konkrétně?

Zdroj: WinterIsComin­g.net

Diskuze /12

Ann Taylor

Ani ne. Stačí, jaký katastrofy jsou všechno, co napsala sama ona po HP, natož do čeho se pustil ještě někdo jinej. Tohle by nedopadlo líp.

#2 -Skinner-
redaktor
4.7.2019 | 16:29:27
-Skinner-

#1 Ann Taylor: Malo by to byť pre streamovaciu službu WB. Kedže už chystajú seriál Dune tak ma táto informácia neprekvapuje.

4.7.2019 | 16:39:34
Valantorelof

Dobře zpracované téma zakladatelů Bradavic, by třeba v 8–10 dílech nebylo špatné. Ale JKR by tam měla slovo a udělala by z toho ještě vetší galimatyáš než do teď. Radši bych to nechal být a zůstal u zvířat. Ale toby nevyneslo prachy.

4.7.2019 | 16:56:58
Lex Luthor

Samé prequely proč někdo neudělá pokračování. Mohli bychom vidět třeba Bradavice v roce 2020 nebo dál v budoucnosti. Moderní technika v kouzelnickém svě­tě.

4.7.2019 | 19:14:27
FallenMaia

No tak zrovna na svet Harryho Pottera by sa seriál náramne hodil, úplne si to viem predstaviť, vlastne som nad tým premýšľal už veľmi dávno prečo to neurobili. Oni radšej točia Fantastické zvery. Seriál zo školského prostredia o nejakej bande usmrkancov, plno kúziel, nejaké záhady k tomu, topka ;) :D Len ten scenár by musel niekto napísať a poriadne sa stým pohrať ;)

4.7.2019 | 20:08:20
angel216

Tak ono zas tolik možností na téma není. Buď zakladatelé a nebo Marauders (Pobertové). Jinak zbývá udělat úplně nové postavy a to by asi tolik netáhlo :D

5.7.2019 | 23:04:37
moiki

No asi by bylo kdyby z filmovali příběh Zakladatelů a následně by mohli udělat seriál o Voldemortovi(zlou­ni jsou furt v kurzu) asi od jeho pátého ročníku do jeho pádu a jako spin-off příběh pobertů od školy do konce.

6.7.2019 | 10:27:45
derill129

Lepšie by bolo keby urobili hneď seriál z kníh ako filmy

8.7.2019 | 12:39:36
BixB

Na jednu stranu ano, bylo by velice „kouzelné“ vrátit se opět do Bradavic, opět sledovat všechna zákoutí, skryté chodby, mluvící obrazy, hýbající se schody, tisíce svící, to vše za neustálého povědomí číhajících kouzel na každém kroku, hradu, na druhou stranu poslední filmy HP se mi už nelíbily, ani příběhově, ani vizuálně, takže kdyby chtěli pokračovat v tomto duchu, byl bych proti. První 2 filmy od Columbuse byla pro mě vždy nejvěrnější představa Bradavic a kouzelnického světa, jak jsem si jej představoval i v knihách.

14.7.2019 | 15:59:15
theplanetoftheapes

You´re a wizzard Harry. I´m a what? A twat ! No jasně, proč ne seriál, alespoň by tam mohla Rohlinkowská protlačit lesby, transexuály, asexuály, bigoty, samozřejmě homosexuály s heterosexuálními kamarády a jiné co by se jí zrovna hodilo. To radši ať domastí průser fantasmagorických zvierat a pak můžou začít s novým průserem. HP je prostě mrtvý pokud se nevrátí původní herci v nějakém pokračování po 20 letech, jinak to bude vždy jen slabý odvar.

29.7.2019 | 10:01:41
akashko12

Skôr by bolo lepšie keby sa venovali Fantastickým Zvieratám a urobili ešte pár častí a seriál by nechali tak. Alebo by mohli natočiť film ,,Harry Potter a Prekliate dieťa" podľa knihy. A keby že sa rozhodnú pre seriál tak nech tam dajú ako vznikli bradavice, ale keď tam už nebude hrať Daniel Radcliffe tak to už nebude ono. :D

2.1.2020 | 13:16:44
Ponine94

Mne by třeba opravdu zajímali víc Pobertové. :)

6.3.2020 | 6:58:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Reklama

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny