Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Hart of Dixie

Hart of Dixie je komediální seriál, který se začal vysílat v září roku 2011 na stanici CW. Za tvorbou seriálu stojí Leila Gerstein. Seriál vypráví o doktorce Zoe Hart, kterou hraje Rachel Bilson.

Newyorčanka, doktorka Zoe Hart, měla svůj život perfektně naplánovaný. Vše se změnilo, když nedostala práci, kterou si vysnila a rozhodla se odejít na praxi, do malého městečka Bluebell v Alabamě, která jí byla nabídnuta před pár lety doktorem Wilkesem. Na místě se Zoe dozvídá, že doktor zemřel před čtyřmi měsíci a odkázal jí svoji polovinu lékařské praxe ve městě. Sdílí ji s místním doktorem Brickem Breelandem, který z toho není zrovna dvakrát nadšený.


(Zleva: George, Lemon, Zoe, Wade a Lavon; Foto: CW)

Zoe rychle zjistí, že slavná jižanská pohostinnost není tak pohostinná. Brickova dcera Lemon je jižanská kráska, která je na Zoe velice nepříjemná. Jediným přítelem, koho zde Zoe má je bývalý fotbalista a starosta městečka Bluebell, Lavon Hayes. Ve městě se také nachází Wade Kinsella, který bydlí vedle Zoe a je to takový místní sukničkář, a dále je tu George Tucker, který je zasnoubený s Lemon, ale co se ve městě objeví Zoe, začíná se chovat více jako Newyorčan i on.

Zoe si v městečku připadá opravdu přehlížená, a tak se rozhodne nečekaně navštívit svou matku v New Yorku, tato návštěva však jen způsobí, že se Zoe rozhodne na nějakou dobu do Bluebell odstěhovat. Brzy objeví kouzla tohoto malého městečka a nadevše si ho zamiluje.

Seriál se vysílal do března roku 2015, kdy skončil čtvrtou sérií.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PStark

Nic moc, takový průměr.

14.10.2019 | 20:16:18
hyena

tak teraz neviem asi je to urcene pre zeny ale mna to tak strasne bavilo :) kam sa hrabe nejake game of thrones :D

21.7.2017 | 19:44:05
Blake07

Seriál skvělý k odreagování, k ranní kávě, či jen tak pro radost. I když tam šlo ve své podstatě pořád o jedno a to samé, tak seriál nenudil a dokázal zaujmout. Za mě plný počet.

25.9.2016 | 10:57:27
dockfox

První a druhá serie byla v celku dobrá třetí stála nebyla nic moc.

26.3.2016 | 20:50:05
Jupijow

mily, ve vetsine pripadech (slabsi treti sezona) zabavny serial s vtipnymi figurkami. Zoe a Wade spolu, znacka ideal.

28.11.2015 | 14:41:18
jakisska

perfektní oddechovka, sice mě na jednu stranu mrzí, že už je konec, ale na druhou stranu nesnáším nekonečné seriály, kde spí každý s každým jenom proto, aby bylo co točit. Určitě si doktorku Zoe a sexy Wadea ještě mnohokrát pustím :-)

12.7.2015 | 16:08:49
Ptolemai

Je až neuvěřitelný, jak mi tahle alabamská sebranka přirostla k srdci ;-) úžasný 4 roky, největší ovace patří překladatelům ;-) , ale hlavně – díky Bluebell!!! <3

25.6.2015 | 11:15:41
Kanec.Pumba

Příjemný seriál se sympatickými postavami. Neurazí, ale znám i lepší. :) Občas mi to přišlo trošku přehrané.

10.6.2015 | 16:21:53
wyllik

Odpočinkový seriál u kterého se nikdy nenudím :)

24.5.2015 | 23:56:41
Lunnie

Nejlepší seriáál :33

5.4.2015 | 14:25:42

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama