Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Brick Breeland

Brick Breeland

Místní doktor, který sdílí ordinaci se Zoe. Má dcery Lemon a Magnolii.

Sezóny 4
2011 - 2015

Doktor Brick Breeland je silná osobnost. Je to profesionální lékař, který hojí zlomené kosti, zašívá rány, léčí modřiny, a dokonce si může zahrát i na porodní bábu.

Dříve sdílel ordinaci s Harley Wilkesem. Po Harleyeho smrti se těšil, že bude mít pacienty pro sebe a zuřil, když si Zoe Hart začala nárokovat Harleyho půlku praxe. Trval na tom, že jeho budoucí zeť, George Tucker, najde v dokumentech o partnerství s Harleym něco, co Zoe znemožní nárok na půlku praxe.

Brick je otcem místní krásky Lemon, která má se Zoe také své neshody. Rod Breelandů se tedy cítí po příchodu Zoe ohrožen. Brick má ještě jednu dceru Magnolii, která je opravdový oříšek.
Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama