Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Shelby Sinclair

Shelby Sinclair

Energická mladá dáma.

Sezóny 3
2012 - 2015

Shelby je představena jako milenka místního právníka George Tuckera. Jelikož toho nemají moc společného, vztah jim dlouho nevydrží, napomohlo tomu především Shelbyino zběsilé nakupování.

Shelby poté padne do oka místní doktor Brick Breeland i přesto, že je o několik let starší. Brick se s ní zprvu za pomoci George rozejde, protože se bojí, co si lidé ve městě pomyslí, že randí s ženou, která je o polovinu let mladší jak on. Později zjistí, že nezáleží na názoru ostatních a dává se znovu dohromady se Shelby.

Shelby se stává narozeninovým překvapením pro Bricka, kde vyleze z dortu a předvede taneček, který se městečku líbí. Lemon a Magnolia ji nemají rády.

Později Shelby opustí město, a když se znovu vrátí do Bluebell, není už sama.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama