Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Lavon Hayes

Lavon Hayes

Bluebellský starosta a spolupředseda městské rady cestovního ruchu.

Sezóny 4
2011 - 2015

Lavon Hayes je renesanční člověk, který žije a pracuje v městečku Bluebell. V současné době je starosta a spolupředseda městské rady cestovního ruchu. Vždy je ochoten udělat pro Bluebell velké věci.

Předtím, než vstoupil do politiky, strávil deset let v národní fotbalové lize jako linebacker a vyhrál dvakrát Super Bowls. Vystudoval univerzitu v Alabamě, kde hrál fotbal za Crimson Tide. V současné době Lavon žije na prostorné plantáži, kde poskytuje útočiště Newyorské doktorce Zoe Hart, která neochotně přijede, aby splnila podmínku pro povýšení, a to být praktickou lékařkou na rok, a Wadeovi, který taktéž žije na jeho pozemku. Všichni tři se stali dobrými přáteli.

Lavon má v této oblasti hluboké kořeny, což vede k dlouhým a často komplikovaným vztahům – zejména s Lemon Breeland. Má věrného mazlíčka, aligátora Burta Reynoldse.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vlastakrabsova

Sympaťák <3

12.3.2019 | 21:16:44

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama