Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Lavon Hayes

Lavon Hayes

Lavon Hayes

Bluebellský starosta a spolupředseda městské rady cestovního ruchu.

Sezóny 4
2011 - 2015

Lavon Hayes je renesanční člověk, který žije a pracuje v městečku Bluebell. V současné době je starosta a spolupředseda městské rady cestovního ruchu. Vždy je ochoten udělat pro Bluebell velké věci.

Předtím, než vstoupil do politiky, strávil deset let v národní fotbalové lize jako linebacker a vyhrál dvakrát Super Bowls. Vystudoval univerzitu v Alabamě, kde hrál fotbal za Crimson Tide. V současné době Lavon žije na prostorné plantáži, kde poskytuje útočiště Newyorské doktorce Zoe Hart, která neochotně přijede, aby splnila podmínku pro povýšení, a to být praktickou lékařkou na rok, a Wadeovi, který taktéž žije na jeho pozemku. Všichni tři se stali dobrými přáteli.


Lavon má v této oblasti hluboké kořeny, což vede k dlouhým a často komplikovaným vztahům – zejména s Lemon Breeland. Má věrného mazlíčka, aligátora Burta Reynoldse.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vlastakrabsova

Sympaťák <3

12.3.2019 | 21:16:44

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás