Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Lemon Breeland

Lemon Breeland

Starší dcera doktora Bricka Breelanda a sestra Magnolie.

Sezóny 4
2011 - 2015

Lemon Breeland je dcera místního lékaře Bricka v městečku Bluebell. Její vlasy jsou žluté jako ovoce, se kterým sdílí svoje jméno (lemon – citrón). Lemon je typická jižanská kráska. Je členkou poněkud povýšené skupiny mladých dam známých jako Belles, kde je členství bráno jako velmi důležitá práce. Je zasnoubená s pohledným právníkem Georgem Tuckerem.

Lemon je zdánlivě ideální, dokud nepřijede z New Yorku doktorka Zoe Hart, která vše obrátí vzhůru nohama, nejen tím, že konkuruje Brickovi v tom, kdo je lepší lékař, ale také její snoubenec George je Zoe náramně uchvácen. Má historii s bývalou profesionální fotbalovou hvězdou a současným starostou Lavonem Hayesem.
Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Proste cool ;)

28.11.2015 | 14:36:29
anitaonfire

Podle mě je skutečnou hlavní hvězdou seriálu právě Lemon, která si většinu scén krade pro sebe a dost často zastíní právě Zoe. Úžasně chytrá a mazaná intrikářka a navíc je krásná :)

26.6.2015 | 22:32:12
peternet

Božská žena!

31.3.2015 | 20:20:33

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama