Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Lemon Breeland

Lemon Breeland

Lemon Breeland

Starší dcera doktora Bricka Breelanda a sestra Magnolie.

Sezóny 4
2011 - 2015

Lemon Breeland je dcera místního lékaře Bricka v městečku Bluebell. Její vlasy jsou žluté jako ovoce, se kterým sdílí svoje jméno (lemon – citrón). Lemon je typická jižanská kráska. Je členkou poněkud povýšené skupiny mladých dam známých jako Belles, kde je členství bráno jako velmi důležitá práce. Je zasnoubená s pohledným právníkem Georgem Tuckerem.

Lemon je zdánlivě ideální, dokud nepřijede z New Yorku doktorka Zoe Hart, která vše obrátí vzhůru nohama, nejen tím, že konkuruje Brickovi v tom, kdo je lepší lékař, ale také její snoubenec George je Zoe náramně uchvácen. Má historii s bývalou profesionální fotbalovou hvězdou a současným starostou Lavonem Hayesem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Proste cool ;)

28.11.2015 | 14:36:29
anitaonfire

Podle mě je skutečnou hlavní hvězdou seriálu právě Lemon, která si většinu scén krade pro sebe a dost často zastíní právě Zoe. Úžasně chytrá a mazaná intrikářka a navíc je krásná :)

26.6.2015 | 22:32:12
peternet

Božská žena!

31.3.2015 | 20:20:33

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás