Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

S04E05: Bar-Be-Q Burritos

S04E05: Bar-Be-Q Burritos

Poté, co si Zoe s Wadem sepsali dlouhý seznam toho, co budou muset obstarat, než se děťátko narodí, si uvědomili, že potřebují nejdříve vydělat více peněz. Wade lže Zoe o tom, jak to jde v Rammer Jammer, aby ji zbytečně nestresoval. Ve snaze získat zpět zákazníky, Wade nečekaně zorganizuje hudební vystoupení. Mezitím se Lemon s Lavonem snaží žít svoje životy normálně, ale když na sebe narazí na akci pro nezadané, uvědomí si, že se to snadněji řekne než udělá.

cz sk
6.2.2015
1 240 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Oju

zatiaľ najlepší diel!

28.3.2015 | 12:41:10
Darkness3609

Škoda jenom jak se Zoe tak házej hormony

9.2.2015 | 19:13:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama