Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 263×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby Sinclair)

Joel Stevens

Joel Stevens

Newyorský spisovatel.

Sezóny 1
2013 - 2014

S Joelem se seznamujeme v první epizodě třetí série, kde se nám představí jako nový přítel Zoe Hart.

Když se Zoe odstěhuje zpět do New Yorku, potkává Joela a zamiluje se do něj. Zoe se však touží vrátit do Bluebell, a tak s ní Joel přijíždí do tohoto malebného městečka. Charismatický a neohrabaný spisovatel se nejdřív musí v novém prostředí zorientovat. Místní obyvatelé Joela moc nemusí.

Joelovi se v novém prostředí nedaří psát. Seznámí se s Wadem, se kterým si opravdu dobře rozumí a stanou se z nich opravdu dobří přátelé. Na Joela Wade působí jako pravý hrdina. Zoe s Joelem si pak začnou hledat trvalé bydlení v Bluebell, vysněný dům však vlastní Wilkesovi, Zoeyni příbuzní, kteří nemají rádi Newyorčany.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama